O mně

Kdo jsem a jak vám mohu pomoci?

UŽ BRZY!

Kurz tvorby webu

Vytvořte si kvalitní web svépomocí. Chytněte slevu a výhody, až kurz vypustím. Přihlašte se.

Reference

Podívejte se, na jakých krásných projektech jsem pracovala a nadále pracuji.

Kvíz

Zjištěte jaký archetyp podnikatele jste a jak s tím naložit. Je to nejen zábava, ale také praktická věc pro vaše podnikání.

Kontakt

Kontaktujte mě přes formulář, nebo napište na hedviga@nosalova.cz

Pojďme vytvořit něco skvělého!

Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Více informací >

Máte ještě před tím, než mi napíšete, nějaké otázky?

Jak probíhá spolupráce?

Ze všeho nejdřív mi napište a vyhodnotím, jestli vám dokážu pomoci. Pokud ano, poskytnete mi více informací, na základě kterých vám vyhotovím cenovou nabídku. 

Po odsouhlasení vystavím fakturu na 50 % z ceny a odešlu vám dlouhý, ale potřebný, dotazník. Po vyplnění budeme dále konzultovat, v této fázi si můžeme klidně zavolat : ). V případě, že nemáte ujasněný brand a strategií, vrhneme se na to.

Poté začínám strukturou a wireframem, až nakonec designem. Vše vyšperkuji do dokonalosti a poté vystavím fakturu na zbylých 50 %. Nakonec předávám přístupy a domluvíme se na pravidelné údržbě nebo placeném workshopu, kde vás naučím zacházet s webem.

Můžeme se sejít?

Virtuálně nebo osobně? Obojí je po navázaní spolupráce možné, ráda vás uvidím, ať už v místnosti na Zoomu, tak v pěkné kavárně. Bydlím u Mikulova, Jihomoravský kraj, takže se můžeme sejít kdekoliv v okolí.

Můžu vám zavolat?

Telefonní číslo jsem si smazala z internetového světa, protože mi volali obchodníci a různé katalogy a pochybné marketingové společnosti.

Samozřejmě si zavolat můžeme, ale prosím – šetřeme si navzájem čas. Nejdříve si napišme, a ujasněme si, jestli dokážu vaši vizi splnit a jestli s cenovou kalkulací souhlasíte. Potom se můžeme vrhnout na další kroky : ).

Kde založit hosting?

Pro běžně velké weby využívám Onebit hosting a pro náročnější Wp-hosting. Jiné nepoužívám. Proč? Jednoduše jsou nejlepší : ).

Prosím vyčkejte se zakoupením hostingu.  Pokud již máte hosting u společností jako je Wedos, Forpsi, Český-hosting a podobně, počítejte, že vás přesunu k jednomu z výše uvedených.

Nemáte rádi formuláře? Napište mi na e-mail

Fakturační údaje

Hedviga Nosáľová
Dobré pole 13, 691 81
IČ: 07011202
Nejsem plátce DPH

Jsem zapsaná v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Mikulov podle §71 odst. 2 živnostenského zákona.

Číslo účtu: 3012654013
Kód banky: 0800
IBAN: CZ19 0800 0000 0030 1265 4013
BIC (SWIFT): GIBACZPX

Jsem identifikovanou osobou s DIČ (pouze pro tento účel): CZ9554014271