Individuální online konzultace

Nekonečné hodiny googlení a studování různých návodů, ptaní se ve WordPress komunitách plných arogantních lidí nebo velké tápání nad tím, co dál…

Já vím, co to je. Tímto způsobem jsem se učila tvořit weby, hledala jsem různé nástroje pro podnikání a trávila desítky hodin, až jsem vše pochopila. Je naštěstí jiná doba. Za 1.500 Kč / hodina probereme témata, která vás zajímají ohledně webů (WordPress, Divi, hosting) a výběru vhodného řešení pro váš současný problém (například automatizace, e-mailing,..) a návod na implementaci.

Kateřina Kaluginová, Artplstírna

V rámci mé začátečnické orientace v online marketingových nástrojích pro můj projekt Artplstírna, jsem Hedvigu požádala o vhled do mé situace. Zaujal mne jeden její článek na webu, ve kterém popisuje výhody a nevýhody různých marketingových nástrojů a souvislostí s tím spojených. Hledala jsem jednoduché, elegantní řešení, které by hned na začátku nestálo víc , než v začátcích vydělám.

Během hodinové konzultace mi Hedviga vysvětlila a názorně ukázala jaké jsou možnosti, jak je propojit , co všechno s nimi můžu dělat – zkrátka všechno od A do Z. Ušetřila mi tím spoustu času a peněz, kterých v začátcích bývá poskromnu a ukázala, že není všechno zlato, co se třpytí. Děkuji : )

Pro koho je konzultace vhodná?

Individuální konzultace je vhodná pro podnikatele (i ty začínající), kteří si tvoří web svépomocí (anebo se na něj chystají, zajímají je možnosti), anebo zkrátka nemají nikoho fundovaného po ruce, za kým by si přišli pro rady. Také je vhodná pro (začínající) webaře, kteří nechtějí marnit čas hledáním na internetu nebo ptaní se ve FB skupinách (což je mnohdy nepříjemná zkušenost). Pro webaře mám nachystaný i dlouhodobý individuální mentoring.

Jak to probíhá?

Pošlete mi poptávku s informacemi, co vás zajímá, trápí, co chcete probrat. Pokud vám budu umět poradit, domluvíme se na termínu, kdy se setkáme na Zoomu. Pokud se na termínu shodneme, zašlu vám fakturu k proplacení, která musí být uhrazená nejméně 12 hodin před začátkem konzultace. Pokud čas protáhneme, dodatečně jej vyfakturuji. Na konzultace, pokud není jinak stanoveno, se nemusíte připravovat. V případě, že budeme pracovat na konkrétním projektu, pošlete mi před začátkem konzultace přístupové údaje, abych se mohla připravit.

Rychlá Divi konzultace

Vhodná pokud si nevíte rady s čímkoliv, co se týká Divi šablony. Můžeme se sejít na Zoomu a ukážu vám, jak problém opravit, anebo mi dáte přístupové údaje, a během pár minut to opravím za vás. Cena je 500 Kč za každých započatých 30 minut. Ale ještě před tím, než mě kontaktujete (a máte čas), položte dotaz do Divi skupiny.