WEB JE PŘESUNUTÝ NA NOVOU ADRESU NOSALOVA.COM

Uzavřená sekce pro účastníky kurzu funguje standardně.
Články na blogu jsou stále přístupné.

Online kurz tvorby webových stránek

Jediný ucelený online kurz na tvorbu webových stránek na WordPressu s Divi builderem. Vhodný pro začínající webaře a podnikatele tvořící si web svépomoci.

Co konkrétně se v kurzu naučíte? Zkrátka všechno. Tento kurz nemá ambice, stát se jeden z mnoha s povrchními informacemi. Od základů budete vědět, jak svět internetu funguje. Na každý jeden detail dostanete vysvětlení a odpověď.

Budete vědět, jak fungují servery, jak funguje DNS, co je to FTP, podíváme se do hloubek databáze.. a přejdeme do samotného design thinking, struktury webu. Naučím vás, jak s Divi efektivně pracovat, předám vám “problem-solving” myšlení (resp. jak řešit technické problémy, které časem potkají každého).

A jak se kurz bude rozrůstat o nové aktualizace, bude k dispozici část pouze pro webaře (jak komunikovat s klienty, jak řešit podklady, jak si určit hranice, apod.). 

Protože se bude jednat o ucelený kurz, růst bude postupně. Už teď se můžete podívat na strukturu jednotlivých modulů na této stránce a postupně sledovat, jak tvorba kurzu postupuje.

Dám vám vědět

Přihlašte se a dám vám vědět, až kurz vypustím. Také se, prosím, obrňte trpělivostí, protože nebude tak brzy, jak bychom si asi všichni přáli : ).

Lidí projevilo zájem o kurz, přidejte se