Individuální dlouhodobý mentoring

Naučím tě v pár hodinách to, co jsem se učila roky. Weby budeš dělat kvalitně a probojuješ se mezi konkurencí dalších webařů.

Že vychovávám svou konkurenci? Já to tak neberu. Mou vizí je zlepšit svět internetu. Chci vidět jen krásné a použitelné weby. Chci vidět úspěšné webdesignéry, kteří budou zlepšovat všeobecně pochroumaný webařský trh. Jsme přátelé, jsme kolegové, ne konkurence.

Pro koho je mentoring vhodný?

Dlouhodobý individuální mentoring je vhodný pro začínající webaře (kteří pracují s WordPressem a ideálně s Divi), kteří v tomto světě tápou, ale mají touhu zlepšovat své webdesignérské dovednosti, ale i dovednosti v podnikání jako takovém – procesy s klienty, vytýčení si hranic, hledání zakázek..

Vhodný není vyloženě jen pro webaře, ale i pro virtuální asistentky (VA), které se chtějí dovzdělat i v této oblasti.

Jak to probíhá?

Protože se jedná o individuální mentoring, probíhá vždy jinak. Protože každý je na jiné pozici a řeší jiné věci. Někdo to pojme jako poradnu jeho návrhů, někdo to chce vzít z gruntu a společně pracujeme na zakázce a řeším i psychickou podporu, pokud něco nejde, jak má (nejen s webem, ale i klientem). Platí ale, že před každou hodinou mi mé mentee pošlou body, kterým se budeme věnovat, abych se mohla připravit. Občas jim dávám domácí úkoly.

A cena?

Lze si objednat 10 hodinový (19.000 Kč), nebo 15 hodinový (26.000 Kč) balíček. Balíčky můžeš čerpat až půl roku. Více měsíců by nebylo efektivní, čím častěji se budeme setkávat, tím pro tebe lépe.