Mioweb: recenze, srovnání a alternativy

Hedviga Nosáľová | 21. 2. 2022

Mioweb je služba nabízející vizuální editor na WordPressu a funkce pro online prodej a kampaně. Je to nástavba na WordPress – v čem konkrétně tkví jeho výhody a nevýhody si pojmenujeme za chvíli. Mioweb je na trhu už od roku 2012 a já jsem sledovala jeho pokrok už od začátku – jeho propagaci (nebo propagaci, kterou odváděli infopodnikatelé), jeho cílovou skupinu a technologický pokrok. 

To, že se stal Mioweb fenoménem na českém trhu je zejména schopnost zakladatele Davida Kirše. Ten dokázal uchopit marketingovou strategií, která funguje a je stálá – skrze své spolupracovníky. Dá se říci, že to byla doba, kdy se nám tady rozmohl “infopodnikatelismus” a tím se odstartovala nová éra, která ještě stále nekončí a nabírá druhý dech.

Co je to Mioweb 

Mioweb (zkráceně MW) je služba na tvorbu webových stránek na WordPressu a online prodej. Jedná se o uzavřenou šablonu (co znamená “uzavřená šablona” si vysvětlíme níže) s podobným vzhledem jako má Elementor plugin

zdroj obrázku: mioweb.cz

Díky němu si dokážete vytvořit web bez kódů. Jádro, na kterém web od Miowebu funguje, je opensource redakční systém WordPress. 


Mioweb je “balíček” eshopu, marketingových funkcí, členských sekcí pro tvorbu vlastních online kurzů a vizuální stavebnice. 

Obsahuje:

 • Vizuální editor
 • Šablony, nadesignované bloky – náhledněte zde
 • Eshop s napojením na platební bránu, podpora EET
 • Napojení na FAPI, Simpleshop, Smartemailing, Mailchimp,..
 • A/B testování
 • Popup (vyskakovací okna)
 • Předpřipravené vzory cest zákazníka (funnely)
 • Vzory vstupních, obsahových, prodejních a děkovacích stránek
 • Napojení na Google Analytics
 • Prodejní a fakturační funkce
 • aj., viz na oficiální stránce Miowebu

Jak funguje Mioweb

Na tomto videu uvidíte prohlídku Miowebu:

Zobrazit prohlídku

Co se na Miowebu změnilo

Dříve byl Mioweb uzavřený vizuální editor pro tvorbu webových stránek s členskou sekcí a s eshopovým řešením. Původní myšlenka byla, přinést uživatelům rychlý a snadný způsob, jak vytvořit web a začít se svými online projekty. 

Bohužel, problém byl ten, že lidé se domnívali, že s Miowebem přijde úspěch. Splácali si na koleni nějaký nehezký web bez znalosti cílové skupiny, uživatelské přívětivosti, marketingu a očekávali raketové výsledky. 

Jak já vždy tvrdím a tvrdím to i svým klientům – samotný web vám nic nepřinese, pokud na něj nepřivedete relevantní návštěvnost. Web je marketingový kanál a tak se k němu musí přistupovat. Promění část relevantní návštěvnosti na vaše zákazníky, zvyšuje důvěryhodnost a povědomí o vaši značce. Aby bylo možné návštěvnost konvertovat v zákazníky, je potřebné myslet na obsah, strukturu, design a celkovou uživatelskou přívětivost. Je to alchymie a dobří webdesignéři se neustále vzdělávají, aby tvořily úspěšné weby.

V Miowebu změnili směr, strategii a s tím změnili i to, jak samotný Mioweb má fungovat, co má vše obsahovat a pro koho má být určený. 

Proto z pouze uzavřeného vizuálního editoru vznikla služba. “Chceme tu být pro ty, kdo chtějí ze svého webu udělat špičkové on-line zázemí pro své podnikání.,, Již se neprezentují jako samospasná nástavba na WordPress, ale jako soubor nástrojů, které mohou pomoci v dosahování vytyčených cílů (online) podnikatelů.

Teď je MW 3.1 na vlastním webhostingu, nabízí vlastní fakturační systém, prodejní funnely (cesty zákazníka), členské sekce pro tvorbu vlastních online kurzů, webovou analytiku, vzory prodejních stránek a další. S novou strategií přišla i nová cenová politika.

Co znamená, že je Mioweb uzavřený?

Mioweb je sice poháněný WordPressem, ale jeho myšlenka je spíše podobná Webnode, Wix. To znamená, že se jedná o službu. Poskytovatelem je Mioweb, který vám poskytuje službu – tou je webová aplikace Mioweb a hostingové služby

Jak tedy správně chápete, vám je poskytována služba, nejste majitelem svého webu, nýbrž uživatelem. Nemáte možnost si sami určit, na jakém webhostingu (ne)váš web pojede, nemáte přístup ke zdrojovým kódům, jak je uvedeno v obchodních podmínkách:

8.10 Uživatel nemá přístup na FTP server ani do databáze Poskytovatele. Uživatelské modifikace zdrojových souborů Mioweb nejsou povoleny pro webové stránky, jejichž hosting zajišťuje Poskytovatel.

Mioweb využívá vlastní servery, což je vcelku novinka. Na webu ve FAQ části stojí toto:

Mioweb na našem hostingu užíváte jako službu, kdy veškeré technické záležitosti spojené s provozem webu řešíme za vás. Není proto potřeba jakýchkoliv dalších zásahů ze strany uživatele přes FTP nebo v databázi. Z bezpečnostních důvodů přístupové údaje na FTP ani k databázi neposkytujeme.,,

V případě, že využíváte ještě starou verzi Miowebu, ten nemusí běžet na jejich serverech. Pokud využijete jiný webhosting, pravděpodobně se ke svým datům dostanete.

Jaký webhosting Mioweb využívá?

V současné době běží Mioweb služba na vlastních serverech. Doménové DNS využívá u Wedosu a pro Slovensko u WebSupportu.

Pravděpodobně tyto parametry budou dostačovat pro weby na Miowebu. 

Základní prostor 3GB je za 1000 Kč / rok bez DPH.

Diskový prostor 3GB (4GB, 6GB,..) platí jak pro prostor pro váš web, tak pro emaily. Pro příklad – Onebit nabízí prostor na disku 5GB za necelých 710 Kč / rok bez DPH.

Pokud byste chtěli přejít na vyšší tarif (například ze 3GB na 6GB), Mioweb si bere ,,administrativní poplatek” 300 Kč + DPH a cena hostingu je navýšena, podle zvoleného tarifu. 

Dále, za co budete platit je (všechno jsou to volitelné služby):

 • 1000 Kč + DPH za hodinu práce technika.
 • Přesun webu z jiného hostingu 500 Kč / hod + DPH.
 • Obnova webu ze zálohy 1000 Kč.

Služba Mioweb provoz

Pokud používáte ještě starou verzi Miowebu, mají službu “Mioweb provoz” za 6900 Kč / rok. To znamená, že vám web (na Miowebu) převedou na svůj hosting, aktivují SSL certifikát (https), technická podpora, 1 doména na rok zdarma, aktualizace Miowebu. 

Abyste měli představu – vše z této kapitoly je u Onebitu nebo jiných hostingů zdarma. Převedou vám web z jiného hostingu zdarma, SSL certifikát let’s encrypt aktivují zdarma, technická podpora zdarma, servisní zásah technika v případě problémů se serverem zdarma, 1 doména na rok zdarma, vytáhnutí webu ze zálohy a otestování zdarma, apod.

Vyzkoušet Onebit

Cena Mioweb služby

Cena je jednotná – 2420 Kč včetně DPH za měsíc pro jeden web. Každý další web + 1210 Kč včetně DPH za měsíc. 

Výhodou je, že platíte měsíčně. Pokud se rozhodnete, že Mioweb není pro vás to pravé řešení, bez sankcí můžete službu kdykoliv ukončit. Nabízí také 30 dní garance vrácení peněz.

Dá se Mioweb srovnávat s WordPressem(.org)?

Nastává otázka, jestli není lepší Mioweb spíše přirovnávat k podobným službám, jako je Wix, Webnode nebo WordPress.com

Vše, co lze na Miowebu udělat, lze udělat na samotném WordPressu(.org). Například Mioweb má v sobě zabudovaný eshop, na WordPress(.org) se stáhne eshopový plugin Woocommerce zdarma (je nutné si koupit například plugin pro napojení platební brány). Členské sekce samotný WordPress dokáže rovněž, s pluginem Simpleshop, LearnDash anebo nově i s FAPI, a podobně. Emailing lze napojit rovněž lehce – stačí zkopírovat kód například z MailerLite tam, kde chcete, aby se formulář zobrazoval.

WordPress je řešení zdarma, za co platíte jsou prémiové pluginy (volitelné) a prémiové šablony (volitelné). Co udělal Mioweb – vytvořil vizuální editor (jako je například Elementor – web si skládáte jako stavebnici) přidal tam možnost lehkého napojení na emailing a prodejní formuláře, funkce vlastní fakturace, analytiky, prodejních funnelů (cesty zákazníka) a členské sekce pro tvorbu online kurzů. To vše spolu s dalšími službami nabízí v jednom pěkném balíčku společně se svým hostingem, jako službu. Použil k tomu WordPress(.org), protože je zdarma, má otevřený kód, tím pádem byl vývoj snazší a pokročilí uživatelé mají více možností pro další rozšiřování

Protože Mioweb je na WordPressu(.org) je nutné se starat o údržbu. Samotný Mioweb nabízí aktualizace pouze pro Mioweb, nikoliv pro WordPress a pluginy. Měla jsem možnost vidět několik webů na Miowebu jehož uživatelé vůbec netušili, že musí aktualizovat pluginy nebo samotný WordPress, čistit web od spamových komentářů, mít na webu cache nebo zabezpečení. Jen tímto způsobem je možné zajistit bezproblémový a bezpečný chod webové stránky.

Pro koho je Mioweb určený?

Mioweb se hodí pro ty, kteří si chtějí vytvořit sami, bez učení kódů a zároveň mají peníze na to, finančně tuto aplikaci utáhnout. 

Pro ty, kteří jsou natolik dynamičtí (např: v neděli večer se díváte na kurz o tom, jak vytvořit cestu zákazníka na webu, a hned dostáváte nápad, jak udělat “zlatou bránu” pro “studené kontakty”, a tento svůj nápad chcete okamžitě realizovat), že by jejich požadavky a změny běžný webmaster nestíhal a obě strany by z toho byli frustrované. 

A koneckonců pro ty, kteří webmasterům nedůvěřují, nemají na ně peníze, chtějí mít vše pevně ve svých rukou (kromě samotného vlastnictví webu), a mají radost, když mohou tvořit sami.

Většina zákazníků Miowebu jsou online podnikatelé:

 • lektoři a autoři školení,
 • handmade tvůrci, 
 • poradci, konzultanti, mentoři,
 • fitness trenéři,
 • výživoví poradci a poradci v oblasti zdravého životního stylu,
 • realitní makléři, projekty maminek na mateřské,
 • aj.

Většinou jejich produktem je ebook výměnou za email, online kurz a/nebo e-mailingový kurz. Začíná se ale jejich cílová skupina rozšiřovat i o menší firmy, grafické studia, a podobně.

Postaví si začátečník snadno web mimo Mioweb?

Vždy záleží, jak je člověk zdatný. Někdo může mít problém i s Miowebem, a raději celou tvorbu předá MW webařům. Někdo naopak v tom najde hobby, rád se tomu věnuje, rád se učí. Problém uživatelů Miowebu je, že nevědí, že se musí starat o samotnou údržbu jádra – tedy WordPressu (aktualizace, řešení spamů, atd.) a pluginů (aktualizace, správná konfigurace, nastavení cache a zabezpečení, atd.). Proto přechod od Miowebu k jiné šabloně na WordPressu pro ně nemusí být snadný a musí se naučit i tyto techničtější nudnější věci (anebo si zaplatit odborníka). 

Dalším úskalím může být to, že uživatel nezíská vše v pěkném balíčku a ne všechno je na klik. Proto ten samotný začátek, kdy je potřebné všechno nastavit, nemusí být snadný, a nejspíše se neobejde bez zásahu specialisty (anebo konzultace s nim). Výsledkem ovšem je web, který je čistě v rukou majitele (už ne pouze uživatele) a úspora peněz.

Výhody a nevýhody Miowebu

Výhody

 • Česká aplikace fungující na WordPressu.
 • Nemusíte znát ani kousek kódu, napojení na různé systémy (které podporuje) je na pár kliků.
 • Funkce vytvoření webu, fakturace, tvoření členských sekcí, měření úspěšnosti.
 • Máte k dispozici předpřipravené vzhledy, včetně vzorů pro tvorbu vlastních online kurzů, prodejních a kampaňových stránek, cest zákazníka.
 • Velká komunita – snadno najdete odpovědi na své otázky, anebo Mioweb “webaře”.
 • Nejlepší řešení napříč konkurencí, jako je Wix, Webnode a ostatních uzavřených služeb – tato řešení nenabízí tolik funkcí.

Nevýhody

 • Je to pouze služba, kterou vám Mioweb poskytuje – web není váš, nemáte nad ním kontrolu.
 • Málo možností úprav, pokud chcete vyšperkovaný design nebo napojit jiné funkce.
 • Uzavřené řešení, tudíž se může stát, že šablona nebude kompatibilní s určitými pluginy na WordPressu.
 • Vysoká cena za aplikaci a za služby techniků.

Doporučila bych vám Mioweb?

Měla jsem možnost být v komunitách propagující Mioweb a několik těchto webů mi pod rukama i prošlo (jako jednorázová pomoc komunitě nebo na základě mých mentoringových hodin s mentee, která měla klienty na Miowebu). 

Ten největší důvod, který mluví za NE je, že web vám nepatří. Z mého profesionálního pohledu je nedostatečný, co se kompatibility týče, samotného designu a dalších věcí. Dále nejsem příznivcem marketingu, který Mioweb dělá. Ale to zřejmě nebude běžného uživatele Miowebu trápit.

Za ANO mluví jednoduchost, kterou začínající podnikatelé hledají. Začínajícím podnikatelům, kteří dělají různé marketingové kampaně z kurzů, funnely, magnety, ebooky – těm Mioweb má co nabídnout. Většinou se nepozastavuji nad tím, že je to uzavřené řešení a všeobecně jejich podnikatelské cíle nejsou vázané na web, ale na komunitu, kterou kolem sebe tvoří. 

Web je tedy jen “doplněk” skrze který “přitékají” nové kontakty do emailingových seznamů, nebo do Facebookových skupin. Jejich cílová skupina většinou vůbec neřeší, že web vypadá neprofesionálně – nejdou za designem, ale za “esencí” jednotlivce.

Já spolupracuji s jinou cílovou skupinou – s podnikateli a společnostmi, kteří hledají “nešablonovité” a kvalitní řešení od profesionála s pravidelnou správou a údržbou webu

Proto mé doporučení je NE, i ANO – podle toho kdo jste, co nabízíte a jak to chcete nabízet své cílové skupině. 

Dá se alternativně vytvořit web mimo Mioweb se stejnými funkcemi za méně peněz?

Ano dá. Mioweb stojí bezmála 30 000 Kč / ročně.  Nevýhoda může být ta, jak jsem uvedla v sekci Postaví si začátečník snadno web mimo Mioweb?, že je nutné myslet na to, že vám to nejprve zabere nějaký čas, anebo peníze za odbornou práci, konzultace. Těžší začátek se vykoupí nižší cenou, kterou za rok vynaložíte na šablonu, nástroje a popřípadě práci specialisty a tím, že web vlastníte vy.

Tabulka alternativ

Ne všechny funkce zřejmě budete používat, vše záleží na projektu, který máte. Ceny za zahraniční nástroje se mohou lišit v závislosti na kurzu.

!! Nástroje ve sloupcích Alternativa 1 a Alternativa 2 můžete mezi sebou kombinovat. Nejedná se o žádné řešení, které je závislé na tom druhém. Vyberte si ten nástroj,který je pro vás finančně nejlepší a se kterým se vám pracuje nejlépe. 

Mioweb funkce Cena MW Alternativa 1 Cena alt. 1 Alternativa 2 Cena alt. 1
Vizuální tvorba webu29 040 Kč / rok / 1 web za všechny uvedené funkce Divi (přečtěte si recenzi) cca 2000 Kč / rok / neomezeně webů
cca 5800 Kč / doživotí / neomezeně webů
Elementor (podobný vzhled jako MW) 1 web cca 1200 Kč / rok
Webhosting


možné příplatky – viz ceník Onebit Business (2 měsíce zdarma) cca 1200 Kč / rok
+ doména 1 rok zdarma (poté cca 220 Kč / rok)
WP-hosting 1450 Kč / rok + registrace domény 1 rok zdarma
Automatická fakturace


bez příplatků *Simpleshop, využívá Vyfakturuj 5 % z obratu (max 1850 Kč / měsíc)
** Woocommerce doplněk např SuperFaktura Woo zdarma + fakturační program dle výběru, cca od 1600 Kč / rok
Víceúrovňové členské sekce

bez příplatků Simpleshop cena stejná, bez navýšení
LearnDash (obsahuje také gamifikaci) od 3700 Kč  / rok
Víceúrovňové členské sekce

bez příplatků Simpleshop (s omezením, vhodné pro malé sortimenty) cena stejná, bez navýšení
Woocommerce + doplňky od Toretu – pro online prodej platební brána zdarma + 2500 Kč / 1 rok (další 1000 Kč / rok)
Získat slevu
*** Funnelly

bez příplatků Divi + Simpleshop cena stejná, bez navýšení
Elementor + Woocommerce zdarma + 2500 Kč / 1 rok (další 1000 Kč / rok)
Získat slevu
Analytické funkce
bez příplatků Google analytics zdarma
Matomo zdarma
A/B testování
bez příplatků Divi cena stejná, bez navýšení
Microsoft Clarity zdarma

* Místo Simpleshopu můžete vyzkoušet také FAPI – cena je od 1900 Kč / rok v závislosti na objemu objednávek / měsíc. Má totožné funkce – tedy prodejní formuláře s napojením na platební bránu a fakturací, analytika, členské sekce (plugin do WordPressu).

** Fakturační program je volitelný. Vystavovat faktury dokáže Woocommerce (alternativa 2), s hromadným exportem pro účetnictví WooCommerce PDF faktury & dodací listy, Simpleshop (alternativa 1) nebo FAPI. Faktury můžete vystavovat i v excelu nebo v canvě.

*** Funnely neboli prodejní trychtýře – Přečtěte si více zde. Další alternativou je například plugin zdarma Funnel Builder by CartFlows – Create High Converting Sales Funnels For WordPress, který lze integrovat do jakékoliv šablony, tedy i do vzpomínaného Elementoru nebo Divi. Zde je návod, jak si takový funnel vytvořit v Divi.

Výsledky srovnání

Spojuji sloupce Alternativa 1 a Alternativa 2 s použitými nástroji dohromady pouze pro ukázku. U šablony Divi (alternativa 1) počítám s roční platbou, nikoliv za celoživotní (ta ale vyjde finančně lépe) a nepočítám další roky, kdy některé platby jsou levnější (například za prodloužení licence na propojení platební brány od Toretu)

Mioweb Alternativa 1 Alternativa 2
29 040 Kč / rok / 1 web + možné příplatky (technici, vytažení webu ze zálohy,..) max 25 620 Kč (při počítání Simpleshopu v nejvyšší verzi 1500 Kč / měsíc + při počítání Divi s roční platbou – celoživotní platba vyjde samozřejmě výhodněji). 
—————
FAPI (místo Simpleshopu)
celková roční platba 16 320 Kč / rok.
8 850 Kč + od 1600 Kč / rok Fakturační systém – manuální vystavování faktur – (volitelné)

Nejvýhodnější (a nejjednodušší) je spojit:


Šablona

Divi v lifetime verzi
(jedna platba na celý život bez dalších poplatků a pro neomezený počet webů)
cca 5800 Kč  (záleží na aktuálním kurzu)

Webhosting

Onebit 1420 Kč / 1 rok

Fakturace + členské sekce

FAPI 12 900 Kč / rok (nejvyšší balíček, lze ale začít od 158 Kč / měsíc)

 • fakturační program (v případě, že vystavujete faktury i mimo prodej online produktů) od 1600 Kč / rok (to ale potřebujete i v případě Miowebu)
 • Google analytics, a další dle potřeby

Alternativy k Miowebu – šablony

Důležité upozornění: Pokud odejdete od Miowebu, všechen obsah webu bude nenávratně smazaný. Ještě předtím, než zrušíte předplatné, je nutné postavit nový web (například na subdoméně – dev.vasedomena.cz) a poté jej přesunout na ostrou doménu. 

Divi

Nejoblíbenější a nejprodávanější pagebuilder na WordPress s obrovskou komunitou, recenzi si můžete přečíst tady. Demo naleznete tady.

Cena: jednorázově 249 dolarů, ročně 89 dolarů. Neomezený počet webů.

Elementor PRO

Oblíbený pagebuilder (plugin) s podobným vzhledem jako má Mioweb. Nabízí i osekanou verzi zdarma, který dostačuje pro malé weby.

Cena: od 49 dolarů / rok / 1 web.

Kajabi

Kajabi je uzavřený systém, který poskytuje vše – od tvorby webu, po emailing a statistiky. Jeho cenovka začíná na stejné výši, jako Mioweb.

Cena: od 119 dolarů / měsíc

Alternativy k Miowebu – webhostingy

Tento seznam využijete v případě, že máte Mioweb ve starší verzi, anebo pokud chcete od Miowebu odejít. U nové verze nemáte možnost si webhosting vybrat. 

Onebit

Nejspolehlivější hosting, jednoduché nastavení a správa, funkční a milá podpora. Výhod je mnohem více (podívejte se na recenzi).

Cena: výkonný balíček Business 135 Kč / měsíc

WP-hosting

Spolehlivý a kvalitní hosting určený pro WordPress weby. Nápomocná podpora, rychlé servery, zálohy až 180 dní zpětně.

Cena: výkonný balíček Standard 121 Kč / měsíc

Alternativy k Miowebu – členské sekce

V případě, že máte členské sekce na Miowebu a rozhodnete se od něj odejít, myslete na to, že uživatelé a jejich uživatelské přístupy nebudou k dispozici. Při přechodu od Miowebu vám zůstanou přístupy, které jste zadali (ne z členských sekcích) – redaktor, administrátor a další role, widgety a články v blogu (příspěvky). Zbytek je nutné zálohovat a vytvořit nově. 

Simpleshop

Nejznámější český systém pro prodej produktů. Skrze plugin Simpleshop lze na WordPressu vytvořit členskou sekci. Nastavení není složité, na všechno mají návody.

Cena: 5 % z obratu (max 1500 Kč / měsíc bez DPH)

FAPI

Také známý systém, který vcelku nedávno vydal i své řešení pro členské sekce. Stačí si nainstalovat a nastavit plugin. Simpleshop i FAPI mají odlišné ceny, zhodnoťte, co je ve vašem případě výhodnější.

Cena: od 158 Kč / měsíc

LearnDash

Zahraniční řešení, ovšem dokážete vytvořit komplexnější členské sekce (rozdělení kurzů, prodej balíček kurzu, gamifikace – sbírání bodů, kvízy, apod.) a prodej kurzů (lze napojit Woocommerce).

Cena: od 159 dolarů / rok

Alternativy k Miowebu – eshop

Eshopových řešení je mnoho. Začátečníkům vždy doporučuji krabicové řešení, jako je Shoptet, nebo například Eshop-rychle. Nemusíte se starat o aktualizace, jsou to české systémy, takže jsou uzpůsobené našemu trhu. Pokud jste nároční na vzhled, můžete poptat Shoptet programátora, který vám upraví design podle přání. 

Další možností je Woocommerce – eshopový plugin pro WordPress. Je zdarma, ovšem ne úplně zdarma – abyste na něm mohli provozovat český / slovenský eshop, musíte si zakoupit odpovídající pluginy na napojení platebních bran, srovnávačů, dopravy, aj. Jediné kvalitní místo, kde tyto doplňky pro náš trh naleznete je Toret.cz – zde nakupuji i já. 

Pokud jste se rozhodli pro Woocommerce, doporučuji si najít profesionála, který vám web vytvoří a nastaví eshop. Jen tak budete mít jistotu, že vše bude funkční. Nezapomeňte na pravidelnou údržbu webu a aktualizace!

Závěr

Pokud jste začínající dynamický podnikatel, který chce tvořit – má na to čas, chuť a baví ho to, vyzkoušejte si Mioweb – je možné, že jiné řešení ani nebudete chtít. Každému vyhovuje něco jiného a je na jiné startovní čáře. 

Přečtěte si také…

Divi Anniversary sleva

Nyní probíhá 20% sleva na šablonu Divi. Získejte ji, dokud akce neskončí. Máte čas do konce dubna 2022. Přemýšlíte, jestli je Divi pro vás vhodná šablona? Možná vám tyto články v rozhodování pomohou: https://hedviga-nosalova.cz/divi-recenze/...

číst více

Najdete tady…

Rubriky v blogu

Vše, co souvisí s podnikáním. Občas sdílím zajimavý příběh a zkušenosti.

Divi využívám pro 99 % projektů mých klientů a mohu ji doporučit každému. Píšu o zajímavých tématech ohledně této šablony.

Články na různá témata týkající se tvorby webu.

Vytvářím si vlastní knihovnu různých kódů, které jsou užitečné pro tvorbu webů.

Slevy a akce

Akce a doporučení na hostingy, šablony, pluginy, nástroje, kurzy. Vše, co se podnikatelům hodí.

Nástroje

Seznam nástrojů pro podnikání a vzdělávání.

Facebook skupiny

Jediná a největší poradna čiště pro Divi na našem území. Jsem moderátorem.

Zajímavé informace ohledně tvorby webu – WordPress, Divi, design.