Mioweb za 30 tis / ročně? Přejděte k levnějším alternativám!

Hedviga Nosáľová | 20. 6. 2020

Aktualizace: 23.06.2020, 28.06.2020, 14.04.2021

V komunitě kolem Miowebu se pohybuji od doby, kdy vznikl (2012) a sleduji i různé infopodnikatelé – svěřence Davida Kirše (ti mě samozřejmě začínají banovat, protože si nepřejí, abych jim odváděla ovečky). Dovolím si tedy tvrdit, jakožto skalní dlouholetý racionální hejter mám přehled, jak tyto komunity fungují, na čem vydělávají a co chtějí, abyste nikdy nevěděli.

A co nechtějí, abyste věděli je, že Mioweb není cesta k úspěchu, není to to jediné správné řešení a existují i jiné – lepší a dokonce i levnější. Protože dostávám denně několik zpráv ohledně alternativy, rozhodla jsem se to vše shrnout do článku. Jsem ráda, že se na mě obracíte, že mi důvěřujete a ptáte se mě na názor. Článek toho ale poví víc, než zpráva na messengeru :). Pěkné čtení!

Nová cenová politika Miowebu

Před nedávnem Mioweb ve svém webináři uvedl novinku – pozitivní pouze pro Kirše a spol, nikoliv pro uživatele. Cena Miowebu je jednotná pro všechny balíčky a zaplatíte 2.420 Kč za měsíc. K tomu si připočítejte cenu SmartEmailingu, která začíná na 194 Kč / měsíc (do 500 kontaktů, tzv. i když budete mít v databázi jediného člověka, pořád budete platit neúměrně vysokou částku). Potom tady máme Fapi, který stojí od 190 Kč a samozřejmě se také zvyšuje.

(smartmemailing není AŽ TAK dražší, než ostatní emailingové služby, kde začíná největší úspora peněz je u alternativy k Miowebu a Fapi).

Pokud tedy začínáte, jste například ještě zaměstnaný, nebo žena na mateřské, jednoduše jste na samotném startu, kdy ještě nevyděláváte ani korunu, musíte vynaložit 2804 Kč KAŽDÝ MĚSÍC za nástroje, které:

 1. Které si musíte nastavit sami.
 2. Spravovat sami.
 3. Rozvíjet sami.

1.Které si musíte nastavit sami

Ano, nikdo to za vás neudělá. Takže místo toho, abyste přemýšleli nad strategii byznysu, nad marketingem, anebo se věnovali svým prvním zákazníkům, budete věnovat neúměrný čas tomu, abyste:

A. se naučili s WordPressem,
B. postavily web správně,
C. vše správně otestovali.

A. ) WordPress už dávno není blogový systém, dnes se využívá i pro pokročilé a složité webové projekty. Vyžaduje technické znalosti, protože bez nich:

 • Budete dlouhé hodiny přemýšlet, jak změnit název webu z „Další web používající WordPress“ na vlastní, jak udělat kotvu, anebo jak nainstalovat plugin. (A samozřejmě tisíc dalších základních technických „zapeklitostí“).
 • Nebudete schopni zajistit pořádné zabezpečení webu, které je u WordPressu VELMI důležité. WordPress je open-source, to znamená, že je to otevřený systém, má otevřený kód (proto máme k dispozici tolik pluginů a šablon), a to vše nahrává hackerům, kteří se denně snaží dostat do tisíců webů.
 • Nebudete vědět a rozumět tomu, proč a jak web optimalizovat. Co je to cache, proč čistit databázi, proč to a ono je důležité pro správné fungování webu..

Webdesignér je drahý?

Mioweb stojí 2.500 Kč / měsíc – pouze page builder. Ročně tedy zaplatíte 30tis. Za 5 let podnikání dáte pouze do šablony 150.000 Kč! To je neskutečná částka. Za roční (nebo roční a půl) poplatek Miowebu máte postavený kvalitní, profesionální a funkční web bez žádných dalších poplatků. A je možné se domluvit i na několikaměsíčních splátkách.

B.) abyste postavili web, který vám bude vydělávat – přinášet vám reálný měřitelný užitek:

 • Estetické cítění má buďto člověk v krvi, anebo nemá. Většina lidí jej nemá (a pozor – mezi těmi lidmi jsou i webaři!). Když vstoupí poprvé návštěvník na web, čeho si všimne? Ano, správně – je to design. Dnešní moderní online svět vyžaduje toho mnohem víc, než před deseti lety. Lidé jsou náročnější, mají méně času. A většina Mioweb webů (anebo všeobecně webů „postavených na koleni“) jsou postavené tak, že člověk raději uteče, než aby je to přimělo dále procházet.

Sleduji vše, co se dá a protože jako správný designér vždy vyžaduji feedback, naprosto na všechno, zjistila jsem, že dnešní lidé vědí, co je to Mioweb a setkali se i s infopodnikateli. Řeknu vám, že samotnou mě překvapilo, že automaticky odcházejí a ztrácejí zájem, když vidí, že web je postavený na Miowebu, protože očekávají text a služby „podle šablony“ s nejasnou kvalitou služeb.

 • Říká vám něco UX design? Je to rozsáhlý obor, ale pro web se jedná o to, jak se návštěvník cítí na webu, jak se orientuje a jak lehce přijde k požadovanému cíli. Tyto znalosti a zkušenosti nemá většina designérů a webařů, natož “obyčejný” člověk bez vzdělání v našem oboru. Spadá sem analýza, tvorba struktury, tvorba návrhu a jeho testování s cílovou skupinou, vyhodnocování a všeobecně osvojení si UX standardů. Vše pro to, abyste vy jako podnikatelé vydělávali více peněz.

C.) propojit všechny služby, otestovat funkčnost:

 • Emailingy, prodejní formuláře… vše vyžaduje váš čas i znalosti. Všechno je potřebné otestovat a popřípadě upravit.

A kde je čas na to, abyste prodávali? Většina uživatelů Miowebu má různé magnety, ebooky, anebo online kurzy – sepsání, natočení vyžaduje obrovské množství času.

Ten celkový čas od nápadu, odhodlání začít podnikat do bodu, kdy si tím vyděláváte je velmi dlouhý. A to jenom „díky“ tomu, že vás v kurzech učili, že „udělej si sám“ je ta nejlepší možná cesta. Pokud ale jako správný podnikatel umíte počítat a jste finančně gramotní více, než běžný občas ČR s exekucemi na krku, víte, že tudy cesta nevede a musíte se věnovat věcem, kterým rozumíte, a které primárně ovlivní vaše podnikání. A ten zbytek delegujte.

Já si chci postavit dům, to ale neznamená, že budu zahrabaná v učebnicích o tom, jak si postavit dům. Přečtu si, jak vše probíhá, jaké materiály jsou nejlepší a vyberu si vhodnou firmu. Určitě se nemíním plést do něčeho, co není můj obor. U auta vím, že mi pískají brzdy a destičky jsou na odpis, ale to neznamená, že půjdu a opravím si je sama. Jedu do servisu a tam se o mé auto s péči postarají.

Proč se zabývat něčím, o čem nemám ani páru. A i když si myslím, že se vyznám, proč investovat svůj čas a tím si vše prodloužit, místo toho, abych to měla rychleji a kvalitněji a já se dříve mohla věnovat tomu důležitému? Dobrý podnikatel musí umět správně rozložit svůj čas i své úsilí tam, kde získá nejvyšší užitek.

2. a 3. Které si musíte spravovat a rozvíjet sami

Máte postavený web. Hurá, je po všem. Konec, ende, finito.

Ne ne. O web, a zejména o web na WordPressu je důležité se neustále starat. Aktualizovat šablonu, pluginy, jádro (samotný WordPress), čistit cache, čistit databázi, kontrolovat bezpečnost webu a nejlépe i novinky s novými útoky (často se objevují zranitelnosti pluginů, šablon, které je poté nutné okamžitě odstranit, anebo okamžitě aktualizovat – pokud vývojáři se o daný plugin nebo šablonu starají).

Ta technická část není jediná, o kterou je nutné se starat. Je to i samotná designová část. Upravovat, opravovat, testovat, doplňovat informace, sbírat zpětnou vazbu, vyhodnocovat výsledky s Google Analytics, navrhovat změny a mnoho dalšího.

Mít web je závazek, starost. Pokud ale správně funguje a plní cíle – tak i radost (z vydělaných penízků).

Už svůj web máte, ale myslíte, že to pořád není ono?

Právě pro ty z vás, kteří jste si postavili web svépomocí, jsem připravila kurz vylepšete svůj web teď hned. Čeká na vás 15 lekcí, 20 stran přehledných checklistů a pracovních listů, až 4 hodiny videí, a pokud máte Divi šablonu, tak se potěšíte při 10 návodných videí.

Přesto chcete web svépomoci? Tady jsou alternativy

Pokud vás ani tohle neodradilo, jste technicky zdatní, esteticky vybavení a uživatelsky přemýšlející jedinci, (anebo si jednoduše vše chcete udělat sami) tak se v klidu můžete pustit do webu svépomoci.

Alternativy k emailingu

Klidně můžete zůstat u SmartEmailingu, pokud vám to vyhovuje. České nástroje nejsou úplně nejlevnější (jako například mezinárodní SendinBlue a další), protože těží pouze z českého trhu.

Emailkampaně

EmailKampaně je český systém, stejně jako SmartEmailing, proto bych jej chtěla doporučit jako první. Je o něco málo levnější než SE, s funkcemi, které potěší i ty nejnáročnější uživatele.

Ceny: Paušální (posíláte emaily pravidelně) a kreditový (posíláte emaily nepravidelně) účet. Různé ceny.
Začíná na ceně 316 Kč / měsíc (do 1.000 kontaktů).

Ecomail

EcoMail je opět český systém. Ceník není podle počtu emailových adres v databázi, ale podle odeslaných e-mailů. Do 200 odeslaných emailů / měsíc je ZDARMA. Platíte od 500 adresátů a to příjemnou stovečku za měsíc.

Nejlepší emailingové nástroje ze světa: MailerLite – využívám i jejich newsletter plugin zdarma a mohu doporučit. SendinBlue je také peckovní a levný nástroj.

Alternativy k FAPI

Simpleshop

Simpleshop miluji! Férová cena, férové služby. Podívejte se sami, jaké funkce dokážete s tímto šikovným nástrojem získat. Mnoho možností plateb, automatické faktury, párování plateb, eshop, prodej digi produktů, multijazyčnost, EET, tvorba členských sekcí… Je toho opravdu mnoho. A co víc – je to český systém (založil Daniel Nytra), takže je to přímo uzpůsobené pro náš trh.

Cena: je úžasná. Pouze 5 % z obratu a maximálně 1.500 Kč. Takže pokud vyděláte 30 tisíc, nebo 500 tisíc, zaplatíte pořád maximálně 1500 Kč.

Fakturační systémy

Pro Simpleshop je nastavení celého fakturačního systému hračka. Nejvíce funguje se službou Vyfakturuj. Cena začíná od 91 Kč / měsíc. Je to jeden z nejkomplexnějších fakturačních nástrojů u nás. Další nástroj, ve kterých vám i já odesílám fakturky, je Fakturoid (mají skvěle zmáknuté UX, za to je moc chválím). Cena začíná od 146 Kč / měsíc, ale začínajícím podnikatelům dávají 50% slevu.

K čemu je dobré mít fakturační systém?

K propojení plateb, abyste měli všechno automatické. Fakturační systémy se dají propojit s bankami, takže automatické párování plateb nebudete mít jenom přes platbu platební bránou, ale i bankovním převodem. Je nutné se podívat, který fakturační systém podporuje jaké banky. Některé nepodporuje.

Dále vidíte nádherný přehled vašich příjmů (jak jste zvyklí u Fapi), grafy, nejlepší odběratele (zákazníky), samozřejmě můžete vystavovat faktury (pokud k prodejům máte i další služby), nastavení pravidelných faktur (například jako já za údržbu webů) a mnoho dalšího.

Alternativy k Miowebu

Tady nastává ta pravá úspora peněz.

Důležité upozornění: Pokud odejdete od Miowebu, všechen obsah webu bude nenávratně smazaný. Ještě před tím, než zrušíte smlouvu, je nutné postavit nový web (například na subdoméně – dev.vasedomena.cz) a poté jej přesunout na ostrou doménu. Pokud si myslíte, že něco ze starého webu nebudete potřebovat – i tak vždy pro jistotu si vše uložte do počítače. Veškeré články, fotky, videa,..

Divi

Jsem stálým uživatelem Divi. Podporuji tento nástroj a jsem ráda za komunitu, která se tvoří (můžete se k nám přidat i vy). I když často tvrdím, že žádný page builder nepatří do rukou úplným začátečníkům, výhoda je ta, že se nás kdykoliv můžete zeptat a my vám poradíme, či bezplatně i něco menšího nastavíme. Na mém blogu o Divi také píši, a z mého zatím největšího článku o optimalizaci rychlosti Divi webu čerpá celá komunita.

Skvělé je, že ani samotnou tvorbou neztratíte mnoho času. Divi nabízí desítky předpřipravených layoutů, a jak jsem napsala – existuje obrovská komunita, to znamená, že na internetu najdete odpověď úplně na všechno, co se tohoto nástroje týče.

Cena:
89 dolarů / rok (to je fajn, pokud si to chcete pouze vyzkoušet)
249 dolarů / lifetime (jediná platba, Divi vám zůstává na věky věků včetně aktualizací, nových funkcí..)
Sledujte můj blog – píši vždy, když má Divi slevu.

TAJNÁ 20 % SLEVA NA DIVI

Mám pro vás 20% slevu na Divi. Využijte, dokud je. Podle posledních zpráv od vývojářů, chystají, že doživotní licence pro nové zákazníky nebude (stávajícím zůstane).

Získáte:
Divi můžete využít na NEOMEZENÝ počet webů. Zaplatíte 2200 Kč / rok, anebo 6000 Kč / jednorázově a můžete Divi použít na tolik webů, kolik budete chtít. V ceně je šablona Divi, plugin Divi, stovky přednastavených šablon, šablona Extra (hodí se pro magazíny), plugin Bloom (prémiový plugin na sběr emailů) a plugin Monarch (prémiový social sharing – sdílení na sociálních sítích).

Elementor PRO

Elementor PRO je konkurence Divi. Každý nástroj se ovládá jinak a každému vyhovuje něco jiného. Elementor je ovládáním blíže k Miowebu, řekla bych. Elementor narozdíl od Divi funguje jako plugin, a k sobě potřebuje šablonu. Má svou základní „Hello Elementor“, ale skvěle funguje například s Astra, Generatepress, OceanWP, Apollo13.

Cena:
Zdarma – základní moduly (vhodné pro ty nejjednodušší weby)
49 dolarů / rok / 1 web
99 dolarů / rok / 3 weby
199 dolarů / rok / 1000 webů

Získáte:
Plugin Elementor. Platba je každý rok, pokud přestanete platit, web se vám nevypne, ale nebudete dostávat aktualizace. A protože Elementor v poslední době dostává sodu od hackerů, bez aktualizací nedoporučuji pokračovat. V Elementoru naleznete přes 50 modulů, má také stovky předpřipravených šablon.

Šablony

Nechcete page builder? Stačí vám šablona? Kde ji koupit?

ThemeForest – největší tržiště šablon. Já šablony nevyužívám, nemám je ráda a nevěřím jim. Ale to je pouze můj postoj. Pár kvalitních šablon tady je – výše zmíněné (Astra, Generatepress, OceanWP. Další tržiště je TemplateMonster.

Cena: záleží na šabloně. Zpravidla od 29 dolarů po 150 dolarů. Některé se platí ročně, některé jsou lifetime.

Výběr webhostingu

Pokud máte hosting přímo od Miowebu, tak vás po odchodu odstřihnou. V obchodních podmínkách přímo stojí:

8.11 Uživatel nemá přístup na FTP server ani do databáze Poskytovatele. Uživatelské modifikace zdrojových souborů MioWeb nejsou povoleny pro webové stránky, jejichž hosting zajišťuje Poskytovatel.

Co to znamená?

Web vám NEPATŘÍ. Cokoliv je uloženo na serverech Poskytovatele je jejich. Vy nemáte přístup k datům na FTP, ani do databáze. Jste hodně omezení a nemáte kontrolu nad tím, co by vám MĚLO patřit.

Web vám nepatří stejně jako u jiných řešení (Webnode, Wix, Zombeek a další). Tyto služby ale jsou určené pro ty, kteří to tolik s podnikáním nehrotí, teprva si to zkouší, nebo chtějí jenom obyčejnou online vizitku bez vyšších cílů (získat nové zákazníky, prodávat a podobně).

Ale vy (uživatelé Miowebu, nebo chystající-se-uživatele) chcete dosahovat podnikatelských cílů (prodávat, vydělávat peníze) a proto byste NIKDY neměli dopustit, aby VÁŠ web vlastnil někdo jiný.

Napsala jsem už dříve o tom článek: Buďte vždy majiteli domény a hostingu!

Silně nedoporučuji hosting Wedos.

Na toto téma jsem napsala menší článek.

 • Hosting od Wedosu je nestabilní. Časté výpadky. A vy chcete na internetu vydělat, je tak? Weby mých klientů, pokud zjistím, že jsou na tomto hostingu, ihned přesouvám ke schopnější konkurenci. Je i mým zájmem, abyste vydělávali. A pokud váš web bude mít výpadky, tak vás připraví o peníze.
 • Nesrozumitelná a zastaralá administrace dělá i z nastavení maličkosti naprostý nervy drásající horor.
 • Podpora nefunguje. Nenavedou vás, odbydou vás. A že vám díky hostingu spadl web? Oni nic, to je jenom vaše chyba.
 • SSL certifikát v dnešní době za příplatek? Pffuuu…

Onebit

Přehledná a lehká administrace, SSL certifikát zdarma i pro subdomény (neomezeně), 99,98 % dostupnost (výpadků je minimálně. Já zažila před nedávnem PRVNÍ výpadek, který trval pouze 5 minut, a který byl TÝDEN před ohlášený s velkou omluvou). Pokud zažijete podporu od Onebitu, už nikdy nebudete chtít přecházet jinam. Vše vám nastaví zdarma, vysvětlí, pomohou, jsou neskutečně příjemní a jednoduše ochotně s vámi vyřeší jakýkoliv problém v jakoukoliv hodinu. Tento hosting volím v 99 % případů.

Přečtěte si recenzi o Onebitu, ve které představuji výhody (i nevýhody) podrobněji.

Jak přejít z jiného hostingu na Onebit:

 • Při přechodu od konkurence nabízí 2 měsíce hostingu zdarma. Doporučuji tedy využít.
 • Objednejte si požadovaný balíček (doporučuji BUSINESS, pro mikro stránky a malé blogy stačí HOME).
 • Do domény uveďte svou doménu.
 • Objednejte.
 • Vrátí vás to zpět a ukáže se okno „Tato doména je již zabraná, pokud jste majitel, pokračujte dál“.
 • Dáte pokračovat.
 • Poté vám přijdou 2 emaily: Ten první si uložte, protože jsou tam přihlašovací údaje ke všem službám hostingu. Druhý je informativní k doméně – přes nic.cz zaslali heslo na email, který je uvedený jako email držitele domény.
 • Kontaktujte jejich podporu :

  „Dobrý den, rád bych přesunul na nově zakoupený hosting mou doménu xxx.cz. Prosím nastavte nameservery na Váš. Zároveň prosím o aktivaci SSL lets encrypt pro tuto doménu. Děkuji“

  Onebit podpora vše zařídí za vás, tím, že rovnou napíšete, že si přejete VŠE přesunout na nový hosting, přesunou DNS záznamy a nameservery. To znamená, že doména bude pod správou Onebitu.

  SSL certifikát – Onebit vystaví certifikát, je fajn to napsat hned, abyste na to potom nemuseli myslet. Poté si aktivovaný certifikát rozjedete na webu.

WP-Hosting

Druhý hosting, který vám mohu s klidným srdcem doporučit. Wp-hosting se zaměřuje pouze na WordPress weby, které mnohdy vyžadují silnější servery. Vše je uzpůsobené a připravené. Včetně statistik, cache. Jejich administrace je promakanější, servery mají výkonnější, podpora je také super. Tento hosting většinou volím pro learning weby, eshopy, a ty, kteří vyžadují vyšší výkon.

Máte neprodejní web?

Pokud máte nějaký malý blog, zatím neplánujete spustit prodej anebo si teprve zkoušíte „ten online svět“, můžete vyzkoušet page builder Zombeek.

Cena s vlastní doménou je 83 Kč / měsíc.

Je to podobné, jako služba Webnode.

Cena s vlastní doménou od 125 Kč / měsíc.

Já jako webový profesionál tyto služby nemám ráda, ale pokud chcete ušetřit, je tohle řešení. Běží na tom i nějaké firmy, které nechtějí investovat. Kdo chce kam, pomožme mu tam.. : ).

Kde postavit eshop?

Eshop lze udělat na WordPressu – plugin pro eshop se jmenuje Woocommerce a je zdarma. Placené jsou pluginy – platební brána, doprava a podobně. Woocommerce eshopy nemám ráda, ani se na ně moc nezaměřuji. Pokud chcete eshop, využít k tomu můžete i Simpleshop. Mnohem lepší a pro český trh přizpůsobené řešení.

Webareal

Webareál je krabicové řešení pro eshopy. Existují i lepší, ale znám plno lidí, kteří jsou maximálně spokojení. Vždy záleží na tom, co požadujete. Cena od 180 Kč / měsíc.

Eshop-rychle

Eshop-Rychle je skvělý! A mohu říci, že z krabicových eshopových řešení je snad nejlepší. Skvělá cena. Cena 390 Kč / měsíc, plnohodnotné funkce.

Další řešení je například Shoptet, asi nejznámější.

Jak přejít z Miowebu na jiné řešení?

 • Vytvořte si subdoménu (např. novy.domena.cz).
 • Nainstalujte WordPress. Při instalaci zakažte indexování stránky.
 • Doporučuji zabezpečit i subdoménu (SSL certifikát, a samozřejmě plugin Wordfence, nebo iSecurity,..)
 • Nainstalujte si Divi, Elementor, nebo jiné vámi vybrané řešení.
 • Vytvořte si nový web. V případě eshopu – propojení s platební bránou provádějte až na ostré verzi.
 • Nainstalujte si All-in-one WP Migration plugin.
 • Popř. upravte na hostingu max-upload-size (defaultně je to 30 nebo 60 MB, což je pro web mnohdy málo). Protože já převádím weby běžně, zakoupila jsem si Extension pro tento plugin Unlimited filesize.
 • Stáhněte si web do složky.
 • Kontaktujte Mioweb, že chcete odejít (aby vám náhodou neposlali za měsíc fakturu k proplacení).
 • Může se stát, že Mioweb vlastní i vaší doménu (což je velký špatný!), napište jim, že požadujete převod vlastnictví domény na své jméno.
 • Pokud nemáte u nich hosting a nepřejete si přejít na nový hosting, vymažte web z FTP.
 • Pokud si přejete přejít na jiný hosting, anebo máte hosting od Miowebu, postupujte podle bodů viz sekce Onebit.
 • Aktivujte si na ostrou doménu SSL certifikát (stejně jako to u bylo u subdomény).
 • Nainstalujte (již na ostré doméně) WordPress.
 • Zprovozněte SSL zabezpečení.
 • Nainstalujte All-in-one WP Migration plugin.
 • Importujte svou složku s vytvořeným webem.
 • Jděte do Nastavení > Zobrazení a odškrtněte zakázání indexování stránek.
 • Otestujte, zda vše funguje, jak má.
 • Dolaďte k dokonalosti (analytické nástroje, sitemap.xml, robots.txt, SEO, platební brány a jiné propojení).
 • Opět otestujte.

Online kurz tvorba webu od A do Z s Divi

Jediný ucelený online kurz na tvorbu webových stránek s Divi builderem. Vhodný pro začínající webaře a podnikatele tvořící si web svépomoci.

Článek postupně aktualizuji.

Rubriky v blogu

Divi využívám pro 99 % projektů mých klientů a mohu ji doporučit každému. Píšu o zajímavých tématech ohledně této šablony.

Články na různá témata týkající se tvorby webu.

Vytvářím si vlastní knihovnu různých kódů, které jsou užitečné pro tvorbu webů.

Novinka

Slevy a akce

Akce a doporučení na hostingy, šablony, pluginy, nástroje, kurzy. Vše, co se podnikatelům hodí.

Facebook skupiny

Jediná a největší poradna čiště pro Divi na našem území. Jsem moderátorem.

Zajímavé informace ohledně tvorby webu a podnikání. Tipy, nástroje, poradna. Jsem adminem.

PurifyCSS – jak odstranit nepoužívané CSS

Tohle je doplnění článku Divi: ultimátní návod na optimalizaci rychlosti. Protože se ve skupině množí dotazy, jak přesně provést odstranění nepoužívaného CSS, pokusím se udělat návod. Hned zkraje napíšu, že ANO, musíte používat child themu a ANO...

číst více