Slevy a akce

Všechny nástroje pro vaše podnikání na jednom místě.

A pokud hledáte aktuální slevy na webhostingy, šablony, vzdělávání a nástroje, najdete je na této stránce.

Redakční systémy

WordPress.org

42 % webů celosvětově používá WordPress, od malých blogů až po největší zpravodajské online servery. Je to redakční systém, který obsahuje tisíce šablon zdarma, i placených (já doporučuji Divi, nebo Elementor) a přes 60 tisíc různých doplňků (pluginů) rozšiřující funkcionality. Nepotřebujete umět programovat, ovšem nějaké technické znalosti jsou nutné. Redakční systém se instaluje na webhosting (většina hostingů umožňuje instalaci WordPressu na jeden klik).

Webové buildery

WordPress.com

WordPress.com je uzavřený webový tvůrce, který si můžete zakoupit v několika plánech. Plán zdarma je bez vlastní domény. Můžete vytvářet blogy, portfolia i eshop. Vzhled administrace a editoru je podobný jako u WordPress.org, osekaný o funkce, které vyžadují větší technické znalosti. V případě, že chcete v budoucnu svůj byznys rozrůst a potřebujete profesionální řešení, lze obsah stránek převést na WordPress.org bez ztrát.

 

Minimální úroveň (*) Začátečník Cena zdarma s doménou wordpress.com, cenové plány zde
Komunita  Ano Nutno přikoupit plán podle typu projektu (volitelné: šablona, pluginy)

Webnode

Webnode funguje v několika zemích a obsluhuje téměř 40 milionů webů. Je to uzavřený webový builder, tudíž nemáte přístup ke zdrojovým kódům, k FTP. Hodí se proto pro začínající podnikatele a hobby. Vytvořit můžete jak jednoduchý blog nebo vizitku, tak eshop. Vybrat si můžete z desítek šablon, správa webu je velmi snadná i pro úplné začátečníky.

 

Minimální úroveň (*) Začátečník Zdarma zdarma s doménou webnode, cenové plány zde
Komunita  Ne, není potřeba Cena Základní balíček s vlastní doménou 75 Kč / měsíc, Standard 249 Kč / měsíc a profi 449 Kč / měsíc.

 

Zombeek

Zombeek je podobný jako Webnode. Jedná se o uzavřený systém, vhodný pro začínající podnikatele a hobby, kteří nechtějí utrácet za web. Vhodný pro úplné začátečníky, není potřeba umět programovat. Výhodou je, že si celý web můžete stáhnout a je cenově příznivější než Webnode.

 

Minimální úroveň (*) Začátečník Zdarma zdarma s doménou zombeeku
Komunita  Ne, není potřeba Cena S vlastní doménou 83 Kč / měsíc. Cenový plán zde

Webové nástroje

Enzyme

Toto není webový builder v pravém slova smyslu a ani nic, co jsme doposud znali. Je to nástroj fungující na AI technologií, který vytvoří web na jeden klik.. nebo spíše na pár slov.  Vyberete si, zda chcete landing page (jednostránku), osobní web nebo webovou aplikaci, napíšete, jak by měl web vypadat (kreativně, minimalisticky,..) a hurá – web je na světě. Nástroj ještě nelze vyzkoušet, ale můžete se zapsat do čekací listiny a přijde vám email, jakmile služba bude na světě.

Kurzy a vzdělávání

Kurzeo

Kurzy na jednom místě. Najděte si ten, který potřebujete. Ať je to úprava fotografií, marketing, právo, textařina, jóga, grafika, … Kurzy lze i darovat – skvělé jako dárek pro vaše blízké, kteří milují vzdělávání.

Rubriky v blogu

Divi využívám pro 99 % projektů mých klientů a mohu ji doporučit každému. Píšu o zajímavých tématech ohledně této šablony.

Články na různá témata týkající se tvorby webu.

Vytvářím si vlastní knihovnu různých kódů, které jsou užitečné pro tvorbu webů.

Novinka

Slevy a akce

Akce a doporučení na hostingy, šablony, pluginy, nástroje, kurzy. Vše, co se podnikatelům hodí.

Facebook skupiny

Jediná a největší poradna čiště pro Divi na našem území. Jsem moderátorem.

Zajímavé informace ohledně tvorby webu a podnikání. Tipy, nástroje, poradna. Jsem adminem.