PROBÍHÁ PŘESTAVBA STRÁNKY. NĚKTERÉ FUNKCE NEMUSÍ SPRÁVNĚ FUNGOVAT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

K

Hedviga Nosáľová webdesign

Tvořím webové stránky na WordPressu s Divi, při kterých využívám mé praxe z UX designu.

Do počítačů jsem se zamilovala v 11 letech, kdy jsem tvořila různé fancluby. Netušila jsem ale, že to byl začátek jedné těžké, ale krásné, cesty stát se jednoho dne vytíženým webdesignérem.

Od mých 20 let jsem se v online prostředí zaměřovala na nabití praktických zkušeností z copywritingu, UX designu, WordPressu a psychologie designu.

Před tím, než jsem šla na volnou nohu, jsem se rozhodla specializovat pouze na jeden nástroj, ve kterém budu excelovat – vybrala jsem si Divi theme. Na tomto řešení bude s největší pravděpodobností postavený i váš web.

Kde mě v onlinu uvidíte?

Jsem moderátor ve facebook skupině Divi CZ / SK
Občas také napíši článek do magazínů : 9 tipů, na co si dát pozor při výběru freelancera pro tvorbu vašeho webu, nebo další na Wonline.
Vytvořila jsem online kurz pro podnikatelskou skupinu Lopea na téma Web svépomoci versus profesionální web
Online vysílání na FB Úspěšné ženy | byznys koučink & mentoring pro podnikatelky ve službách
Zajímavé tipy, informace a nástroje sdílím ve své skupině Tvoříme si úspěšný web.

„Designér je řešitel problémů. Někdo tvrdí, že by se neměl slučovat s umělcem. Umění ale tkví ve spojení vcítění se do potřeb uživatelů a klientů, nalezení řešení, psychologii, a to vše v jednom fungujícím celku – webu“.

Kdy si budeme rozumět?

Záleží mi na tom, abychom si sedli po lidské stránce. Pokud to tak totiž není, spolupráce nebude příjemná. A já tak pracovat nedokážu, věřím, že vy také ne.

[

Jsme tým, nejsem podřízená

Poptali jste mé služby z nějakého důvodu – jsem člověk, kterého pro váš projekt hledáte. Pojďme tedy jako tým vytvořit něco úchvatného!

[

Aby práce byla skvělá, musíte mě nechat pracovat

Učila jsem se dlouhá léta (a stále se dále vzdělávám). Důvěřujte mě a mým schopnostem, jen tak pro vás mohu udělat maximum.

[

Práce mě baví, ale všeho s mírou

Má práce je nejen technická, ale i kreativní a potřebuji si odpočinout, abych mohla vymyslet velké věci. Víkendy mám volné vždy a pracovní dobu se snažím striktně dodržovat.

[

Když jste sami sebou

Mám ráda uvolněnou atmosféru, protože jen tak se dobře pracuje. Strnulost nechejme na jindy : )