O mně

Kdo jsem a jak vám mohu pomoci?

UŽ BRZY!

Kurz tvorby webu

Vytvořte si kvalitní web svépomocí. Chytněte slevu a výhody, až kurz vypustím. Přihlašte se.

Reference

Podívejte se, na jakých krásných projektech jsem pracovala a nadále pracuji.

Kvíz

Zjištěte jaký archetyp podnikatele jste a jak s tím naložit. Je to nejen zábava, ale také praktická věc pro vaše podnikání.

Kontakt

Kontaktujte mě přes formulář, nebo napište na hedviga@nosalova.cz

Jsem Hedviga,
těší mě

K tvorbě webů jsem se dostala kostrbatou cestou, ale nikdy jsem neztrácela svou vizi. První web pod mýma rukama vznikl v roce 2007 a od roku 2015 jsem to začala brát velmi vážně, až do dnešního stádia, kdy se tím naplno živím. Prošla jsem si cestou od písálka v online magazínech, přes UX design, kdy jsem navrhovala prototypy webů až po dnešek – kdy nejen tvořím krásné weby pro klienty, ale pomáhám nováčkům a učím je. 

K mému podnikání a k práci pro klienty přistupuji tak, jak jsem zvyklá – zodpovědně a férově. Záleží mi na spokojené dlouhodobé spolupráci. To je i důvod, proč si své klienty vybírám. Raději než věnovat energií a čas jednorázovým klientům, se soustředím na klienty, kteří mou práci ocení v dlouhodobém horizontu.

Přidáte se k nim i vy?

Pocházím z krásného kraje vína – z malé dědinky kousek od Mikulova. Ve volném čase se věnuji rodině, chodím do přírody nebo koštuji naše výtečné vína.

Kde mě v onlinu uvidíte?

Jsem moderátor ve facebook skupině Divi CZ / SK.
Občas také napíši článek do magazínů : 9 tipů, na co si dát pozor při výběru freelancera pro tvorbu vašeho webu
Anebo vytvořím online kurz pro podnikatelskou skupinu : Web svépomoci versus profesionální web

Zajímavé tipy na vaší zdi

Své sociální sítě tvořím pro vás. Na Facebookovou stránku přidávám zajímavé příspěvky, nově dokončené zakázky, nebo zamyšlení, které končí zajímavými tipy pro vás. Také tam najdete hodnocení od mých úžasných klientů. 

Kdy si budeme rozumět?

Záleží mi na tom, abychom si sedli po lidské stránce. Pokud to tak totiž není, spolupráce nebude příjemná. A já tak pracovat nedokážu, věřím, že vy také ne.

$

Jsme tým, nejsem podřízená

Poptali jste mé služby z nějakého důvodu – jsem člověk, kterého pro váš projekt hledáte. Pojďme tedy jako tým vytvořit něco úchvatného!
$

Aby práce byla skvělá, musíte mě nechat pracovat

Učila jsem se dlouhá léta (a stále se dále vzdělávám). Důvěřujte mě a mým schopnostem, jen tak pro vás mohu udělat maximum.
$

Práce mě baví, ale všeho s mírou

Má práce je nejen technická, ale i kreativní a potřebuji si odpočinout, abych mohla vymyslet velké věci. Víkendy mám volné vždy a pracovní dobu se snažím striktně dodržovat.
$

Když jste sami sebou

Mám ráda uvolněnou atmosféru, protože jen tak se dobře pracuje. Strnulost nechejme na jindy : )