Dobrý den, jmenuji se Hedviga

A jsem full-time tvůrce funkčních, optimalizovaných a moderních webů.

Pocházím z krásného kraje vína – z malé dědinky kousek od Mikulova. Jsem full-time tvůrce webů na volné noze a své služby nabízím jednotlivcům, živnostníkům, firmám, ale také reklamním a webdev agenturám se kterými spolupracuji.

Weby jsem začala tvořit v roce 2007. Od roku 2015 jsem navazovala spolupráce s agenturami a dalšími profesionály a spolupracovala na zakázkách (to ještě popři zaměstnání). Dělala jsem uživatelské testování, překládala, psala pro magazíny (homepix – architektura, kryptoportal – kryptoměny), vytvářela jsem strukturu webů, wireframy.

Mám za sebou i pár kurzů marketingu – ač ze mě nikdy nebude plnohodnotný marketér (protože mě to nebaví) – vnímám širší rozhled i do navazujících oborů za velké plus.

Dále jsem velmi aktivní v komunitě okolo Divi šablony (v této skupině jsem správcem), a buduji několik vlastních projektů.

Mám 5+ let zkušeností z hotelů na manažerské a marketingové pozici, proto velmi ráda spolupracuji (nejen) na tvorbě webu právě s ubytovacími zažízeními.

Jsem členem uznávaného portálu profesionálů NaVolnéNoze.cz 

hedviga@nosalova.cz

+ 420 704 109 490

Břeclav, Mikulov, Hodonín, Brno

Ptáte se, proč spolupracovat právě se mnou?

Dokázala bych vyjmenovat velký seznam, ale “papír” (respektive web) snese všechno. Nejlepší ověření mých znalostí, ale také spolehlivosti a zodpovědnosti je skrze mé spokojené klienty.

Nejstem továrna na weby

Nejsem agentura, nejsem někdo, kdo tvoří weby jako na běžícím páse. Abych mohla zaručit nejvyšší kvalitu a věnovat se každému klientovi na maximum beru tolik zakázek, kolik dokážu unést.

Mám kontakty na správné lidi

Pokud je webový projekt složitější, není problém povolat i další profesionály. Mám kontakty na grafiky, programátory, marketéry, i další schopné lidi. Také vám upřimně sdělím, pokud mé schopnosti jsou na něco krátké a doporučím vám kolegy z oboru.

Jsem férová

Žádné nesmyslné poplatky, navyšování ceny zakázky, držení práv na vlastnictví VAŠEHO webu… Jsem fér a nevyužívám technickou a oborovou neznalost mých klientů. Právě naopak – nejednoho klienta jsem odtáhla od podobných výkuků.

Jsem tu pro své klienty

Aby byznys rozkvétal, je nutné si své klienty hýčkat. A já si své hýčkám – jsem tu pro ně kdykoliv je nutné. Když odevzdám web neslehne se podemnou zem. Mají u mě přednost při konzultacích, úpravách webu nebo při tvorbě nového projektu. 

Reference

“Žádný web by neměl vzniknout bez pořádného rozmyslu, strategie a použitelnosti pro návštěvníka. Tuto slova paní Hedviga splnila dokonale. Spolupráce byla výborná, komunikace jasná a výsledkem je pěkný, moderní web.  Děkuji paní Hedvice za rady a tipy nad rámec spolupráce, a za velmi dobře odvedenou práci.”

Mojmír Malý,  majitel obchodu zdravé výživy centrumesence.cz

“Potřebovali jsme nasadit novou verzi webové prezentace na redakčním systému WordPress. Původní webové stránky již byly zastaralé a nepřehledné. My jsme dodali podklady, Hedviga navrhla desing a návrhem jsem byl opravdu nadšen. Web je svěží, moderní, rychlý a přesně koreluje hlavní cíl. Komunikace byla rychlá a transparentní. Spolupráci mohu vřele doporučit.”

Jindřich Šaur, majitel firmy svetdreva.com
“Hedviga je velmi zkušená a precizní při tvorbě webu. Přišla s komplexním řešením – zvládla grafiku i copywriting. Komunikace probíhala velmi rychle.  Po úpravách stránka běží perfektně! Doporučuji tedy Hedvigu každému kdo má zájem o smysluplnou a naprosto kvalitní práci!”

Ondřej Tofel, lektor asertivity
nenechtesesebouzametat.net