Kdo jsem?

Jsem Hedviga, těší mě

Pocházím z krásného kraje vína – z malé dědinky kousek od Mikulova. Jsem full-time tvůrce webů na volné noze a své služby nabízím středním a větším živnostníkům, menším a středním firmám, ale také reklamním a webdev agenturám se kterými spolupracuji.

Tvorbě webů jsem si přičichla v roce 2007 a od roku 2015 jsem to začala brát vážně. V oboru jsem tudíž již 5 let.

Mezitím jsem nabrala zkušenosti v hotelech jako provozní a marketingová manažerka, účastnila jsem se intezivních offline kurzů marketingu, prošla jsem si spolupráci s agenturami v oblasti UX designu (uživatelská přívětivost webů) a mnoho dalšího.

Tyto zkušenosti jsou pro mně velice cenné, protože utvořili člověka, kterým jsem dnes.

Mimo tvorby webů pro mé klienty se věnuji i vlastním projektům (affiliate), občas napíši článek do oborových magazínů, nebo rozvíjím skupinu okolo Divi frameworku.

Jsem zároveň členem uznávaného katalogu profesionálů NaVolnéNoze.

Kdy si budeme rozumět?

Mám ráda win-win spolupráce.
I vy?

Tak to je skvělé, protože jenom tehdy z toho budeme mít obě strany radost. Abych dala do zakázky co nejvíce entuziasmu je potřebné, abychom si sedli jako lidé.

Když mi dáte dostatečnou volnost, abych mohla odvést co nejkvalitnější práci pro vás a zejména pro vaše zákazníky. Na stavbu domu si povolám zedníky, na opravu auta automechanika – ani v jedné věci se nevyznám. Občas ale narazím na to, že každý umí dělat web, ví přesně, co zákazníci chtějí, a vodí designéra za ručičku. Tudy pro mě cesta nevede.

Když mi důvěřujete. Bez důvěry to jednoduše nejde a úzce souvisí s prvním bodem. Mám 12 leté zkušenosti v online světě, 5 let profesně, prošla jsem si řadou zkušeností a není důvod, abyste mi nevěřili. Špatné weby nedělám. Jde mi přece o profesní jméno.

Když budete dostatečně komunikovat a dodávat mi podklady včas. Správná komunikace je velmi důležitá a nikdo nechce zbytečně zdržovat, je tak? Vy chcete nový kvalitní web, já chci totéž.

Když rozumíte tomu, že ač jsem OSVČ, nepracuji 24/7 a mám právo na volné víkendy a pevně stanovenou pracovní dobu. Chovejme se k sobě pěkně a s pochopením : ).