Aktuální vytížení: vytížená. Přijmám nové poptávky na následující měsíce. Rezervujte si mé služby včas.
O mně | Tvorba webů ve Wordpressu

Dobrý den, jsem Hedviga 

webdesignerka a affiliate podnikatelka

Kde působím?

Klienty mám z celé ČR.

E-mail

hedviga@nosalova.cz

Pocházím z krásného kraje vína – z malé dědinky kousek od Mikulova. Jsem full-time tvůrce webů na volné noze a své služby nabízím jednotlivcům, živnostníkům, firmám, ale také reklamním a webdev agenturám se kterými spolupracuji.

Od kdy tvořím weby? Začalo to velmi dávno… psal se rok 2007. Od roku 2015 jsem navazovala spolupráce s agenturami a dalšími profesionály a spolupracovala na zakázkách popři zaměstnání. Dělala jsem uživatelské testování, překládala, psala pro magazíny (homepix – architektura, kryptoportal – kryptoměny), vytvářela jsem strukturu webů, wireframy.

Bylo toho opravdu hodně a za každou zkušenost jsem nesmírně vděčná, stejně tak za pozitivní reference a doporučení. Rovněž se věnuji i svým vlastním projektům, díky kterým zabrouzdávám více do marketingu a tím dokáži vidět tvorbu webu v širších souvislostech.

V roce 2016 jsem absolvovala intenzivní kurz marketingu a poté jsem se vrhla na Digitální garáž od Google.

Odchod na volnou nohu přirozeně vyplynulo ze situace, kdy jsem si řekla, že mé 12 leté zkušenosti mohu přetavit do kvalitních služeb pro zákazníky.

Mám mnohaleté zkušenosti z hotelů a jako marketingová a provozní manažerka jsem dosáhla skvělých výsledků úpravou webu tak, aby opravdu konvertoval, s úpravou celé online prezentace a nastavením výdělečné strategie. Ráda pomohu i dalším malým hoteliérům a své znalosti (nejen) z hotelového marketingu předávám rovněž na svém blogu.

 

Proč spolupracovat právě se mnou?

Jsem freelancer, ne agentura

Nejsem “továrna na weby”. Každému klientovi se maximálně věnuji a věnuji se mu osobně – žádní obchoďáci a prostředníci. Nemám náklady jako agentury a proto mám i lepší ceny.

Neusínám na vavřínech

Vzdělávám se v uživatelském prožitku, přívětivosti, UI, marketingu a designu. Neustále. Vím, jak se internet rychle mění, stejně tak trendy a technické nároky. A hlavně – učím se z vlastních chyb, což je nejen u designu velmi důležité.

Mám kontakty na správné lidi

Jeden člověk s jednou specializací a s jedním mozkem nedokáže obsáhnout všechno. Na větších projektech proto pracuji s týmem profesionálů – kontakty mám jak na grafiky, ilustrátory, fotografy, copywritery tak i programátory. Na malé či střední projekty postačím sama. 

Záleží mi na dobrém jménu

Jako freelancer nemám možnost se za někým schovat. Všechny důsledky toho, co udělám anebo řeknu padá na mou zodpovědnost. Buduji si dobré jméno, kdy při jméně Hedviga se každému vybaví kvalitní dodavatel služeb. Snažím se být transparentní, nápomocná, komunikativní a svou službu odvádím s nejlepším svědomím a s maximálním pracovním nasazením.

Kdy si budeme rozumět?

N

Když chápete, že za cenou na tvorbu webu si neplatíte jen výsledný produkt, ale i tisíce hodin studia a roky zkušeností.

N

A proto mi necháváte prostor, abych mohla svou službu provést kvalitně a podle pravidel a standardů dnešních webů.

N

Když rozumíte, že web z “vody nevytvořím” a potřebuji od vás komunikaci a součinnost – včasné a kvalitní dodání podkladů a včasné vyjádření se k revizím.

Kdy si rozumět nebudeme?

M

Když požadujete slevu, nebo chcete nějakým způsobem snížit cenu služeb bez ohledu na kvalitu.

M

Když nabijete dojem, že mé práci rozumíte více než já. 

M

Nekomunikujete, nedodáváte podklady ve stanovené kvalitě a zbytečně protahujete dokončení zakázky.

Co o mně říkají klienti?

“Děkuji Ti Hedvigo za nádherný web. V rámci své práce ve svatební agentuře jsem poptávala více webařů, ale tak precizní komunikaci a profesionální přesah i do dalších navazujících sfér a ochotu poradit a konzultovat, jsem viděla jen u Tebe. Jde vidět, že své práci rozumíš, ráda využiji Tvých služeb i příště.”

Denisa Chlebodárová 
weddingbells.cz

 

“Potřebovali jsme v co možná nejkratším termínu nasadit novou verzi webové prezentace na redakčním systému WordPress. Původní webové stránky již byly zastaralé a nepřehledné. My jsme dodali podklady, Hedviga navrhla desing a návrhem jsem byl opravdu nadšen. Web je svěží, moderní, rychlý a přesně koreluje hlavní cíl. Komunikace byla rychlá a transparentní. Spolupráci mohu vřele doporučit.”

Jindřich Šaur
svetdreva.com

“Žádný web by neměl vzniknout bez pořádného rozmyslu, strategie a použitelnosti pro návštěvníka. Tuto slova paní Hedviga splnila dokonale. Spolupráce byla výborná, komunikace jasná a výsledkem je pěkný, moderní web.  Děkuji paní Hedvice za rady a tipy nad rámec spolupráce, a za velmi dobře odvedenou práci.”

Mojmír Malý
centrumesence.cz

“Hedviga navrhla krásný, vkusný a hlavně funkční web, přesně podle mých představ. Skvělá komunikace a hlavně rychlost. Kdykoliv si ještě něco dovymyslím, ochotně přidá/upraví! Na pravidelné bázi se mi stará o správu webu. Maximálně spolupráci doporučuji!”

Lilianna Jandová
lifeandpanicattack.com

“Hedviga je velmi zkušená a precizní při tvorbě webu. Svůj projekt jsem rozjížděl bezmála rok. Moji LP upravili již asi 4 osoby z celého světa, samozvaní “odborníci”. Ovšem on-line trénink nebyl prodán ani jednou! Hedviga přišla s komplexním řešením. Zvládla grafiku i copywriting. Hedviga má velmi dobré znalosti uživatelského prožitku a z tvorby strategie, její námitky a připomínky beru velmi vážně a jsem za ně rád.

Komunikace probíhala velmi rychle.  Po úpravách stránka běží perfektně! A co víc, začala prodávat! Doporučuji tedy Hedvigu každému kdo má zájem o smysluplnou a naprosto kvalitní práci!”

Ondřej Tofel
nenechtesesebouzametat.net

“U Hedvigy jsem poptala audit webu. Výsledek pro mne byl naprosto ohromující. Dokázala projít naprosto vše, neopomněla nic, dokonce ani nastavení, o jejichž existenci jsem sama netušila. Výsledkem auditu bylo množství užitečných informací, doporučení a rad. Vše zpracováno velmi precizně a poctivě, s nezaujatým pohledem, který stránky potřebovaly. Moc si vážím její schopnosti říkat „věci na rovinu“. Nakonec jsme navázaly spolupráci na dlouhodobé úrovni.”

V. Bočková
nezisková org. Život s RS

Přesvědčila jsem vás? Tak se pusťme do toho!

Hlavní strana

O mně

Blog

Rychlý kontakt

~

Ochrana os. údajů a cookies

Tvorba webu

Pronájem webu

Správa a údržba webu

h

Poptávka na web

Hedviga Nosáľová
IČ: 07011202
hedviga@nosalova.cz

Tato stránka pro správné fungování využívá souboru Cookies. Více informací.