Probíhá úprava webu. Za dočasnou nefunkčnost prvků se omlouvám.

Úvod

O mně

Služby

Reference

Blog

Kontakt

Služby

Tvorba webů

Pronájem webů

Údržba webů

Zpětná vazba na web

Individuální konzultace

Kurz: Vylepšete svůj web teď hned

Kurz: Tvorba webu od A do Z s Divi

Kurz v přípravě. Přihlásit se

Jsem Hedviga,
těší mě

První web pod mýma rukama vznikl v roce 2007 a od roku 2015 jsem to začala brát velmi vážně, až do dnešního stádia, kdy se tím naplno živím. Prošla jsem si cestou od písálka v online magazínech, přes UX design, kdy jsem navrhovala prototypy webů až po dnešek – kdy nejen tvořím krásné weby pro klienty, ale pomáhám nováčkům a učím je.

K mému podnikání a k práci pro klienty přistupuji tak, jak jsem zvyklá – zodpovědně a férově. Záleží mi na spokojené dlouhodobé spolupráci. To je i důvod, proč si své klienty vybírám. 

Přidáte se k nim i vy?

Pocházím z krásného kraje vína – z malé dědinky kousek od Mikulova. Ve volném čase se věnuji rodině, chodím do přírody nebo koštuji naše výtečné vína.

Kde mě v onlinu uvidíte?

Jsem moderátor ve facebook skupině Divi CZ / SK
Občas také napíši článek do magazínů : 9 tipů, na co si dát pozor při výběru freelancera pro tvorbu vašeho webu, nebo další na Wonline.
Vytvořila jsem online kurz pro podnikatelskou skupinu Lopea na téma Web svépomoci versus profesionální web
Online vysílání na FB Úspěšné ženy | byznys koučink & mentoring pro podnikatelky ve službách

Zajímavé tipy na vaší zdi

Své sociální sítě tvořím pro vás. Na Facebookovou stránku přidávám zajímavé příspěvky, nově dokončené zakázky, nebo zamyšlení, které končí zajímavými tipy pro vás. Také tam najdete hodnocení od mých úžasných klientů.

Kdy si budeme rozumět?

Záleží mi na tom, abychom si sedli po lidské stránce. Pokud to tak totiž není, spolupráce nebude příjemná. A já tak pracovat nedokážu, věřím, že vy také ne.

$

Jsme tým, nejsem podřízená

Poptali jste mé služby z nějakého důvodu – jsem člověk, kterého pro váš projekt hledáte. Pojďme tedy jako tým vytvořit něco úchvatného!

$

Aby práce byla skvělá, musíte mě nechat pracovat

Učila jsem se dlouhá léta (a stále se dále vzdělávám). Důvěřujte mě a mým schopnostem, jen tak pro vás mohu udělat maximum.

$

Práce mě baví, ale všeho s mírou

Má práce je nejen technická, ale i kreativní a potřebuji si odpočinout, abych mohla vymyslet velké věci. Víkendy mám volné vždy a pracovní dobu se snažím striktně dodržovat.

$

Když jste sami sebou

Mám ráda uvolněnou atmosféru, protože jen tak se dobře pracuje. Strnulost nechejme na jindy : )