Úvod

O mně

Služby

Reference

Kvíz – archetyp podnikatele

Blog

Kontakt

Služby

Tvorba webů

Pronájem webů

Údržba webů

Podpora při tvorbě webu svépomocí

Individuální konzultace

Kurz: Vylepšete svůj web teď hned

Kurz: Tvorba webu od A do Z s Divi

Kurz v přípravě. Přihlásit se

ONEBIT hosting nyní nabízí slevu
na všechny balíčky až 40 %

Vrátit se do Blogu

Kategorie: Tvorba webu
Onebit hosting: Skvělá volba pro váš web
Hedviga Nosáľová | 14. 1. 2021

Ano, Onebit hosting miluju! A protože vím, že téma hostingu řeší téměř každý, ráda bych tento článek věnovala jednomu, který využívám pro 98 % webů mých klientů.

Proč jsem si oblíbila Onebit?

 • Jednoduchost
  Co opravdu nesnáším je zastaralost a složitost. Onebit má moderní a přívětivou administraci. Většina jiných hostingů mají stromové menu, milion podkategorií a nelogickou a zbytečně zmatečnou strukturu. Onebit naopak vsadil na jednoduchost a pro minimalistu, jako jsem já je to zásadní bod.

 • Nemůžete udělat chybu
  V administraci lze nastavit stupeň oprávnění: Normal nebo Expert. Při Normal se vám neotevřou nastavení jako je změna DNS, nastavení PHP, Cron a jiné.

  Pokud budete něco potřebovat, stačí napsat podpoře a ona všechno za vás zařídí (a je jedno, jaký stupeň oprávnění si nastavíte). Jejich support je úžasný – ale o něm se ještě zmíním níže.
 • Statistiky
  Statistiky jsou opět velmi přehledné a struktura jednoduchá.
 • Vše na klik
  Měla jsem klientka, který hostovat u český-hosting. Protože jsem rozmlsaná jednoduchostí, nevěřila jsem, že jinde to tak není… Z převodu PHP na novou verzi se stala 3 denní noční můra – a bez výpadku to nešlo. U Onebitu stačí kliknout na požadovanou verzi a otestovat si web, jestli funguje, pokud ne, vrátit verzi na původní.

  Jeden. Jediný. Klik. Bez. Výpadku.
 • Podpora, kterou nejde nemilovat
  Pokud jste zvyklí například na Wedos, převod k Onebitu bude jako vykoupení z pekla. Podpora odepisuje do 10 minut, žádné šablonovité odpovědi. Poradí vám úplně se vším, udělají za vás cokoliv. Vše rychle a vstřícně. Nestane se, že vás nasměřují na návod, nestane se, že si po přečtení emailu řeknete “No dobrá, a co teď?!”. Jednou jsem řešila zapeklitý problém a dokonce mi zavolali, aby mohli rychleji pomoci. Kde jinde tohle zažijete? Vyzkoušejte a přesvědčte se sami.
 • 2 měsíce zdarma
  Nabízí 2 měsíce zdarma na zkoušku. Buď si předplatné hostingu prodloužíte, nebo ne. Využívám 2 měsíce zdarma pro všechny mé klienty. Takový příjemný bonus.

Vyzkoušejte i vy Onebit hosting na 2 měsíce zdarma

 • Přesun bez výpadků
  Podpora vám sama nastaví NSSET a DNS, web otestuje. Emaily jsou také bez výpadků a stejně jako v minulém případě – i tohle vám nastaví podpora. Pokud je pro vás převod hostingu noční můra, u Onebitu nebude.
 • Stabilní hosting
  Pokud jste zvyklý na Wedos, víte, že jeden den web jde, další den už ne (podpora vám bude vždy tvrdit, že chyba je na vaší straně). U Onebitu jsem zažila jeden větší 5 minutový výpadek – který hlásili týden dopředu.

  Jen. Jeden. Ohlášený. Výpadek.
 • SSL certifikát zdarma i pro neomezeně subdomén
  Nerozumím, jak některé hostingy v dnešní době mohou nabízet SSL (https) za příplatek. Samotný SSL Lets encrypt je totiž zdarma. A pokud si jej zaplatíte, většinou platí pouze pro hlavní doménu, ne pro subdomény. U Onebitu stačí napsat na podporu, že si přejete vystavit SSL lets encrypt pro doménu xxx.xx (anebo i pro subdoménu) a to je vše (a poté aktivujete na svém webu přes administraci WordPressu a zápisem do .htacces).

V čem by měl Onebit zabrat?

Nic není jen bílé nebo černé. I Onebit má své mouchy. Parametry.

Parametry dostačují pro běžné weby, ale pro větší weby vyjde lépe WP-Hosting. Například prostor pro emaily je nedostatečný (1GB pro balíček HOME, 4GB pro BUSINESS).

Co se rychlosti týče – je mezi těmi lepšími, pokud to mám srovnat s rychlostí Forpsi, Český-hosting nebo Wedos, a pomalejší než WP-hosting.

U sdílených hostingů vždy bude rychlost kolísat.

Plusy ale předčí tyto mínusy. Tudíž Onebit mohu maximálně doporučit.

Vyzkoušejte i výkonný hosting přímo pro WordPress weby WP-hosting!

Děláte si web svépomocí?
Přidejte se do Facebookové komunity

Podporující a příjemná atmosféra s dalšími lidmi, kteří řeší stejné otázky jako vy. Probíráme vše v rámci podnikání a tvorby webu.

Další články

20% TAJNÁ sleva na Divi šablonu BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ

20% TAJNÁ sleva na Divi šablonu BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ

Táto nabídka se nikde nepropaguje, není na očích. Získala jsem pro vás možnost si pořídit Divi za zvýhodněnou slevu 20 % bez časového omezení. Pro získání tajné slevy mě kontaktujte Co všechno získáte: Šablonu DiviPlugin Divi builder (to moc nevyužijete, ale máte to...

číst více
PurifyCSS – jak odstranit nepoužívané CSS

PurifyCSS – jak odstranit nepoužívané CSS

Tohle je doplnění článku Divi: ultimátní návod na optimalizaci rychlosti. Protože se ve skupině množí dotazy, jak přesně provést odstranění nepoužívaného CSS, pokusím se udělat návod. Hned zkraje napíšu, že ANO, musíte používat child themu a ANO musíte vložit kód,...

číst více
Získejte Divi s 20% letní slevou! Končí 1.9.2020

Získejte Divi s 20% letní slevou! Končí 1.9.2020

Máme tady další slevu na Divi. Získejte tuto šablonu s 20% slevou (anebo si počkáte na Black Friday?). Získáte: Šablonu Divi Plugin Divi builder (to moc nevyužijete, ale máte to také)Extra šablona (opuštěný synek vývojářů, ale dostačuje pro magazínové weby)100+...

číst více