O mně

Kdo jsem a jak vám mohu pomoci?

UŽ BRZY!

Kurz tvorby webu

Vytvořte si kvalitní web svépomocí. Chytněte slevu a výhody, až kurz vypustím. Přihlašte se.

Reference

Podívejte se, na jakých krásných projektech jsem pracovala a nadále pracuji.

Kvíz

Zjištěte jaký archetyp podnikatele jste a jak s tím naložit. Je to nejen zábava, ale také praktická věc pro vaše podnikání.

Kontakt

Kontaktujte mě přes formulář, nebo napište na hedviga@nosalova.cz

Kategorie: Tvorba webu
Onebit hosting: Skvělá volba pro váš web
Hedviga Nosáľová | 14. 1. 2021

Ano, Onebit hosting miluju! A protože vím, že téma hostingu řeší téměř každý, ráda bych tento článek věnovala jednomu, který využívám pro 98 % webů mých klientů.

Proč jsem si oblíbila Onebit?

 • Jednoduchost
  Co opravdu nesnáším je zastaralost a složitost. Onebit má moderní a přívětivou administraci. Většina jiných hostingů mají stromové menu, milion podkategorií a nelogickou a zbytečně zmatečnou strukturu. Onebit naopak vsadil na jednoduchost a pro minimalistu, jako jsem já je to zásadní bod.

 • Nemůžete udělat chybu
  V administraci lze nastavit stupeň oprávnění: Normal nebo Expert. Při Normal se vám neotevřou nastavení jako je změna DNS, nastavení PHP, Cron a jiné.

  Pokud budete něco potřebovat, stačí napsat podpoře a ona všechno za vás zařídí (a je jedno, jaký stupeň oprávnění si nastavíte). Jejich support je úžasný – ale o něm se ještě zmíním níže.
 • Statistiky
  Statistiky jsou opět velmi přehledné a struktura jednoduchá.
 • Vše na klik
  Měla jsem klientka, který hostovat u český-hosting. Protože jsem rozmlsaná jednoduchostí, nevěřila jsem, že jinde to tak není… Z převodu PHP na novou verzi se stala 3 denní noční můra – a bez výpadku to nešlo. U Onebitu stačí kliknout na požadovanou verzi a otestovat si web, jestli funguje, pokud ne, vrátit verzi na původní.

  Jeden. Jediný. Klik. Bez. Výpadku.
 • Podpora, kterou nejde nemilovat
  Pokud jste zvyklí například na Wedos, převod k Onebitu bude jako vykoupení z pekla. Podpora odepisuje do 10 minut, žádné šablonovité odpovědi. Poradí vám úplně se vším, udělají za vás cokoliv. Vše rychle a vstřícně. Nestane se, že vás nasměřují na návod, nestane se, že si po přečtení emailu řeknete “No dobrá, a co teď?!”. Jednou jsem řešila zapeklitý problém a dokonce mi zavolali, aby mohli rychleji pomoci. Kde jinde tohle zažijete? Vyzkoušejte a přesvědčte se sami.
 • 2 měsíce zdarma
  Nabízí 2 měsíce zdarma na zkoušku. Buď si předplatné hostingu prodloužíte, nebo ne. Využívám 2 měsíce zdarma pro všechny mé klienty. Takový příjemný bonus.

Vyzkoušejte i vy Onebit hosting na 2 měsíce zdarma

 • Přesun bez výpadků
  Podpora vám sama nastaví NSSET a DNS, web otestuje. Emaily jsou také bez výpadků a stejně jako v minulém případě – i tohle vám nastaví podpora. Pokud je pro vás převod hostingu noční můra, u Onebitu nebude.
 • Stabilní hosting
  Pokud jste zvyklý na Wedos, víte, že jeden den web jde, další den už ne (podpora vám bude vždy tvrdit, že chyba je na vaší straně). U Onebitu jsem zažila jeden větší 5 minutový výpadek – který hlásili týden dopředu.

  Jen. Jeden. Ohlášený. Výpadek.
 • SSL certifikát zdarma i pro neomezeně subdomén
  Nerozumím, jak některé hostingy v dnešní době mohou nabízet SSL (https) za příplatek. Samotný SSL Lets encrypt je totiž zdarma. A pokud si jej zaplatíte, většinou platí pouze pro hlavní doménu, ne pro subdomény. U Onebitu stačí napsat na podporu, že si přejete vystavit SSL lets encrypt pro doménu xxx.xx (anebo i pro subdoménu) a to je vše (a poté aktivujete na svém webu přes administraci WordPressu a zápisem do .htacces).

V čem by měl Onebit zabrat?

Nic není jen bílé nebo černé. I Onebit má své mouchy. Parametry.

Parametry dostačují pro běžné weby, ale pro větší weby vyjde lépe WP-Hosting. Například prostor pro emaily je nedostatečný (1GB pro balíček HOME, 4GB pro BUSINESS).

Co se rychlosti týče – je mezi těmi lepšími, pokud to mám srovnat s rychlostí Forpsi, Český-hosting nebo Wedos, a pomalejší než WP-hosting.

U sdílených hostingů vždy bude rychlost kolísat.

Plusy ale předčí tyto mínusy. Tudíž Onebit mohu maximálně doporučit.

Vyzkoušejte i výkonný hosting přímo pro WordPress weby WP-hosting!

Děláte si web svépomocí?
Přidejte se do Facebookové komunity

Podporující a příjemná atmosféra s dalšími lidmi, kteří řeší stejné otázky jako vy. Probíráme vše v rámci podnikání a tvorby webu.

Další články

Získejte Divi s 20% letní slevou! Končí 1.9.2020

Získejte Divi s 20% letní slevou! Končí 1.9.2020

Máme tady další slevu na Divi. Získejte tuto šablonu s 20% slevou (anebo si počkáte na Black Friday?). Získáte: Šablonu Divi Plugin Divi builder (to moc nevyužijete, ale máte to také)Extra šablona (opuštěný synek vývojářů, ale dostačuje pro magazínové weby)100+...

číst více
Divi: ultimátní návod na optimalizaci rychlosti

Divi: ultimátní návod na optimalizaci rychlosti

uptade 24.04.2020 Dlouho očekávaný článek o optimalizaci rychlosti Divi je tady. Ve skupině jsem to několikrát naznačila, že se tento článek rýsuje, ale protože je mnoho práce, nestíhám vydávat články tak pravidelně, jak bych chtěla. Ale konečně je to venku a doufám,...

číst více
Divi: Video návod na vlastní fullwidth menu

Divi: Video návod na vlastní fullwidth menu

Ve skupince jsem to slíbila již před pár týdny (?). Tak zde je slibovaný návod, jak si udělat vlastní menu na plnou šířku. Protože mi video nahrálo jenom jeden list a na konci videa jsem chtěla ukázat, jak to ve výsledku vypadá, mám ty videa dvě. Použila jsem video,...

číst více