Tvorba prozatimního webu

Tvorba nového webu

Konzultace strategie

Pravidelná údržba+správa

Drobná grafika

Tvorba textů

Apollo Real Estate a.s.

Apollo Real Estate a.s. se specializuje na vyhledávání nemovitostí s nevyužitým potenciálem a následnou maximalizaci jejich využití.

Jejich činnost zahrnuje renovace a rekonstrukce umožnující začít budovu znovu využívat. Nebo adaptaci budov k jinému než původnímu využití, které již nebylo ekonomické. Zaměřují se i na výstavbu nových budov.

Cíle projektu

  • Prodávat emise dluhopisů investorům.
  • Navazování spoluprací a partnerství s majiteli nemovitostí.
  • Upevnění postavení společnosti na Českém trhu.
  • Prezentovat své konkurenční výhody: společnost chce být maximálně fér a nevyužívá neznalosti klientů, neodprodává zadlužené a jinak znevýhodněné nemovitosti.

Má pozice v projektu

Od prvního setkání s klientem bylo znát, že nehledá pouze webaře, který vykliká web, ale partnera v tomto projektu.

Protože dlouhodobé spolupráce jsou to, co zejména hledám, nebylo těžké se o širší spolupráci domluvit. S klientem jsme si sedli i po lidské stránce, což je nesmírně důležité.

Kroky spolupráce, funkce webu

  • Mladá a rozvíjející firma hledá správný směr prezentace na internetu a chce web maximálně UX-friendly s co nejvyšším dosažením konverzí. 
  • Jako první bylo nutné nasadit prozatimní verzi webu, kterou vidíte ještě nyní. Akciové společnosti mají ze zákona povinnost mít webovou stránku, takže jsem musela pracovat velmi rychle a zároveň tak, aby bylo možné už teď na webu provádět chtěnou akci – prodávat dluhopisy investorům. 
  • Tím pádem bylo nutné ten krok maximálně zjednodušit – nasadila jsem online vyplnění smlouvy s funkcí poslání PDF do e-mailu a zároveň zachování údajů v databázi pro klienta.
  • Následuje tvorba plnohodnotného a členitého webu s následnou údržbou i správou. V tuto chvíli řešíme celkový branding, tone of voice, texty na web, design.

Protože je to komplexní spolupráce, zakázka na tvorbu tohoto webu zabere pár měsíců, jakmile bude nasazený ostrý web, aktualizuji tuto stránku s informace.

Barevná paleta webu

Barevná paleta webu

#003263

Barevná paleta webu

#000

Barevná paleta webu

#3ca500

Barevná paleta webu

#d1d8e2

Barevná paleta webu

#f6f7f9

Použité fonty

Obsah: Raleway 

Font-family: Helvetica, Arial, Lucida, sans-serif
Styl: normální
Váha fontu: 300
Velikost: 16px
Barva: #000

Nadpisy: Archivo Narrow

Font-family: Helvetica, Arial, Lucida, sans-serif
Styl: normální
Váha fontu: 700
Barva: #000

Další dodané služby

Logo a letáky