Tvorba prozatimního webu

Tvorba nového webu na míru

Texty na míru + překlad do AJ

Pravidelná údržba

Dratton s.r.o.

Společnost Dratton s.r.o. byla založena v lednu roku 2017 s cílem šetřit středně velkým a malým podnikatelům náklady na energie. Díky znalostem trhu jsou schopni podnikatelům vyjednat velkoodběratelské ceny a dosáhnout průměrné úspory kolem 27%.

Jejimi zákazníky jsou společnosti zabývající se facility managementem, developeři, výrobní společnosti a majitelé nemovitostí.

Cíle projektu

  • Redesign webu s ohledem na dnešní moderní nároky.
  • Seznámit klienty s novými službami Dratton s.r.o.

Má pozice v projektu

Klient potřeboval vytvořit nový web s ohledem na dnešní nároky – skvělé mobilní zobrazení, rychlost, moderní design, přehledná struktura. Zároveň se z původních služeb (výměna oken, změna dodavatele) přeorientovali k obchodování na burze, LDS a podobně, proto bylo potřebné postavit web odznovu s novými texty.

Původní web

Původní web byl postavený velmi amatérsky, kde nefungovaly žádné tlačítka, design byl zastaralý, informace také. Původní webař měl tento web na svém hostingu, proto ještě před samotnou tvorbou webu jsem přesunula web na nový hosting u Onebitu. 

Každému klientovi vždy kladu na srdce, že je nejlepší, když má práva na doménu, hosting a web on, nikoliv webař. Napsala jsem o tom i článek.

Na nový hosting jsem nasadila prozatimní verzi. Jednostránkový web, který obsahovat informace ze starého webu. Design byl rovněž inspirován starým webem. Jednoduše nebyla prirota cokoliv zdlouhavě tvořit. 

Nový web mimo jiné obsahuje jazykovou mutaci. O překlad do anglického jazyka jsem se postarala sama. O textaci české verze se postaral můj kolega, copywriter.

Takto vypadal původní web

Takto vypadala mnou vytvořená prozatimní verze

A toto je výsledný web

Samozřejmě jako vždy – dělám mobilní verze na míru (včetně méně textů, a podobně). Tady jsem udělala i mobilní menu na míru a snížila jsem 3 nutné prokliky na 2 s tím, že jsou viditelné nikoliv vlajky jazykových mutací, ale dvojité menu – které ale zároveň nemate. 

Barevná paleta webu

Barevná paleta webu

#000

Barevná paleta webu

#191919

Barevná paleta webu

#3d2314

Barevná paleta webu

#ce855a

Barevná paleta webu

#fff

Použité fonty

Obsah: PT Sans

Font-family: Helvetica, Arial, Lucida, sans-serif
Styl: normální
Váha fontu: 500
Velikost: 15px
Barva: #000

Nadpisy: Cairo

Font-family: Helvetica, Arial, Lucida, sans-serif
Styl: normální
Váha fontu: 700
Barva: #000, gradient