Pronájem webových stránek

Pronájem webu vám sníží počáteční investici do vývoje a do údržby webové stránky. Jsem váš člen týmu připravený rozhýbat vaši vizi.

Pronájem webu znamená to, že vám vytvořím novou webovou stránku se stejnou péčí jako u klientů, kteří platí ihned, za měsiční poplatek. Ten činí od 4.500 Kč / měsíc a v ceně je i údržba po celou dobu pronájmu a jakékoliv změny (včetně rozšíření o nové funkce) na webu. Služba vhodná pro dynamické projekty a klienty, kteří potřebuji webaře po svém boku pravidelně. Pronájem běží minimálně 3 roky.

Weby do pronájmu si vybírám

Tato služba je u webdesignérů velmi ojedinělá a chci mít jistotu, že ji dělám pro životaschopný projekt. Nehodí se pro začínající podnikatele, kteří to dělají jako bokovku a neví, zda za rok svou činnost neukončí. Měli byste mít vizi, kterou společnými silami rozpohybujeme. Do odvolání neposkytuji tuto službu offline projektům, které mohou být zasažené protipandemickým opatřením.

Jak naše spolupráce bude probíhat?

Všechny fáze spolupráce jsem sepsala do přehledného dokumentu

01

Poznáme se

02

Zařídím vše potřebné

03

Návrh a texty

04

Designuji web

05

Připravím web ke spuštění

06

Údržba webu

01

Ze všeho nejvíc musím vědět kdo jste, jaký projekt chcete spustit / redesignovat a jak vám mohu pomoci. Po schválení cenové nabídky si vyhrneme rukávy a začneme pracovat.

02

Po uhrazení 50 % ze zakázky vytvořím společnou složku na Google Drive, zařídím hosting (bude na vaše jméno), nainstaluji WordPress, zabezpečím a připravím na další práci.

03

Vytvořím strukturu webu a wireframe. Wireframe je návrh webu bez designu. Zkonzultujeme rozvržení webu a napíší se dokonalé texty, které potrhnou vás, váš byznys.

04

Začíná tá pro vás zábavnější část spolupráce – design. Tvořím moderní a vždy něčím unikátní design podle vašeho naturelu. Design je proces, vylepšuje se neustále.

05

Jakmile je design a všechny funkce hotové, provedu základní SEO, optimalizaci webu, otestuji, vypustím web a znovu otestuji. Pravidelně budu web první týden monitorovat.

06

O web se budu pravidelně starat po celou dobu pronájmu. A pokud si jej odkoupíte a nechcete sami ztrácet čas s údržbou – jsem tady pro vás.

Jaká je cena pronájmu?

Pro dynamický projekt a klienty

Cena je od 4.500 Kč do 7.500 Kč / měsíc podle náročnosti a velikosti projektu a vašich požadavků.  Před začátkem práce na novém webu se platí jednorázová nevratná záloha 3.000 Kč.

[
Tvorba webu na míru se všemi aspekty, jako u tvorby webu „za hotové“.
[

Po celou dobu nájmu technická údržba.

[

Webař ihned k ruce – v rámci nájmu vytvořím landing page, jakékoliv úpravy webu a jeho funkcí, rozšíření, redesign.

[

Budu vám přednostně k dispozici