Úvod

O mně

Služby

Reference

Kvíz – archetyp podnikatele

Blog

Kontakt

Služby

Tvorba webů

Pronájem webů

Údržba webů

Podpora při tvorbě webu svépomocí

Individuální konzultace

Kurz: Vylepšete svůj web teď hned

Kurz: Tvorba webu od A do Z s Divi

Kurz v přípravě. Přihlásit se

Nastartujte své podnikání
díky pronájmu webu!

Postavím vám (anebo si s mou pomocí poistavíte sami) kvalitní webovou stránku

Minimální náklady a maximální užitek

Představte si situaci, kdy vám někdo vytvoří webovou stránku, za kterou nemusíte platit ihned. A představte si, že se i o váš web bude pravidelně starat. A bude tady pro vás kdykoliv pro další spolupráci.

Nezní to skvěle? Platíte formou předplatného – každý měsíc vám pošlu fakturu a máte možnost si každého půl roku web odkoupit. Ceník najdete na konci stránky.

To znamená, že za 900 – 1200 Kč / měsíc získáte mou plnou službu tvorby webu + údržby webu.

Ne v každém případě je pronájem webu vhodný – to je například, pokud potřebujete jednostránkový web, nebo více nárazových landing pages, nebo náročný web, kdy je potřeba seskládat tým dalších odborníků.

Pronájem webu se ideálně hodí pro ty z vás, kteří s podnikáním začínáte (anebo již nějakou dobu podnikáte, ale nedaří se vám, jak byste si představovali – třeba i kvůli pandemické situaci) a nemáte dostatek peněz pro zaplacení kvalitního webu.

Jak naše spolupráce bude probíhat?

Poznáme se

$

Zařídím vše potřebné

$

Návrh a texty

$

Designuji web

$

Připravím web ke spuštění

$

Údržba webu

Ze všeho nejvíc musím vědět kdo jste, jaký projekt chcete spustit / redesignovat a jak vám mohu pomoci. Po schválení cenové nabídky si vyhrneme rukávy a začneme pracovat.

Po uhrazení fixní jednorázové zálohy (3.000 Kč) vytvořím společnou složku na Google Drive, zařídím hosting (bude na vaše jméno), nainstaluji WordPress, zabezpečím a připravím na další práci.

Vytvořím strukturu webu a wireframe. Wireframe je návrh webu bez designu. Zkonzultujeme rozvržení webu a napíší se dokonalé texty, které potrhnou vás, váš byznys.

Začíná tá pro vás zábavnější část spolupráce – design. Tvořím moderní a vždy něčím unikátní design podle vašeho naturelu. Design je proces, vylepšuje se neustále.

Jakmile je design a všechny funkce hotové, provedu základní SEO, optimalizaci webu, otestuji, vypustím web a znovu otestuji.

O web se budu pravidelně starat po celou dobu pronájmu. A pokud si jej odkoupíte a nechcete sami ztrácet čas s údržbou – jsem tady pro vás.

Kdo se těší z pronájmu?

Jitka Sobotková

JitkaSobotková.cz

S Hedvigou byla od začátku skvělá spolupráce a reference od #HolkyzMarketingu – Brno a Jihomoravský kraj nelhaly. Opravdu je profík a navíc dělá weby jinak. Nikoho lepšího jsem si na tvorbu toho svého nemohla přát. Obrovským bonusem je také pronájem webu a že se mi o něj Hedviga stará a dohlíží na aktualizace. Moc děkuji za krásný web a spolupráci na něm.

Dominik Barbora

ČistýStroj.cz
Skvělá spolupráce, rychlá domluva, vše klapalo jak mělo a výsledek stojí za to. Děkuji za webové stránky podle mých představ. Doporučuji !

Není na co čekat.
Domluvte si se mnou spolupráci

Jaká je cena pronájmu?

Prezentační web

Prezentační web je vhodný jak pro firmy, tak živnostníky a prezentují své služby a informace. Funkce jsou základní – jako je kontaktní formulář, ikony sociálních sítí, jazykové mutace.

900 Kč / měsíc

Cena je za tvorbu webu na míru a za pravidelnou technickou měsíční údržby po celou dobu pronájmu

Cena k odkoupení po 
6 měsících 25.000 Kč
1 roku 16.000 Kč
1,5 roku 13.000 Kč
2 letech 10.000 Kč
2,5 letech —-
3 letech —-

Prodejní web

Prodejní web je vhodný pro firmy a živnostníky, kteří chtějí prodávat (např. digitální produkty, kurzy, apod) a potřebují náročnější funkce (kalkulačky, propojení, členská sekce, apod.)

1.200 Kč / měsíc

Cena je za tvorbu webu na míru a za pravidelnou technickou měsíční údržby po celou dobu pronájmu

Cena k odkoupení po 
6 měsících 45.000 Kč
1 roku 35.000 Kč
1,5 roku 30.000 Kč
2 letech 25.000 Kč
2,5 letech 20.000 Kč
3 letech 15.000 Kč

Před započetím práce se hradí jednorázová záloha 3.000 Kč.

Máte ještě před tím, než mi napíšete, nějaké otázky?

Jaká je výhoda pronájmu?

Těch výhod je mnoho. A to zejména pro začínající nebo menší podnikatele. S pronájmem získáte kvalitní webovou stránku včetně technické údržby za pár stovek měsičně.

Mioweb stojí 30 tisíc / rok – ale musíte si web web udělat svépomoci.

Za Webnode zaplatíte 6 tisíc / rok – musíte si jej udělat svépomoci také, ale hlavně – je to neprofesionální řešení. To stejné Wix, který stojí téměř co Mioweb.

Vy takhle získáte web, který udělám za vás se stejnou péči, jako u klientů, kteří mi platí ihned + údržba webu v ceně několika set zdarma po celou dobu pronájmu.

Mioweb, Webnode, Wix, Zombeek a další řešení mají jednu obrovskou chybu – web vám nepatří a nikdy patřit nebude. Web ode mně z pronájmu vám patřit bude a záleží na vás, po jak dlouhé době – jestli po půl roce nebo po třech letech.

Proč musím platit zálohu?

Záloha 3 tisíce se platí před započetím spolupráce a práce na vašem budoucím webu. Záloha je nevratná a slouží jako jistina toho, že si to v půli práce nerozmyslíte. Zálohy si beru vždy – i v případě, že web tvořím pro klienta, který platí ihned.

Kdo je vlastníkem webu?

Vlastníkem webu do doby, dokud si jej nedokoupíte (viz VOP) , jsem já. Je to i logické. Na tvorbě jednoho průměrně velkého webu strávím +30 hodin, musím mít jistotu, že se mi investovaný čas vrátí ve formě zisku a nemohu rozdávat weby zdarma. Uznejte, to by nebylo podnikání, ale koníček : ).

Co obsahuje údržba webu?

Údržba obsahuje všechno, co běžná údržba pro každého jiného klienta. Více se dozvíte na této stránce.

Co když potřebuji něco přidat/odebrat / upravit?
Jsem tady pro vás kdykoliv. Ať už potřebujete rozvíjet projekt, nebo jenom něco upravit.

Platba za tyto vícepráce lze vyřešit takto:
  • Zaplatíte mi ihned. Dám vám hrubý časový odhad a v případě malé věci budu účtovat reálně strávený čas. V případě větší funkce budu účtovat za fixní cenu, kterou stanovím na základě náročnosti.
  • Cenu za vícepráce rozpočítám do měsičního předplatné na půl roku. Cena tohoto předplatné se tedy zvýší na šest měsíců u částku za vícepráce.
Co když nebudu zvládat platit?

Cenu jsem se snažila nastavit tak, aby nebyla náročná na placení i v době, kdy se vám z nějakého důvodu nebude dařit (sezónnost, ekonomická situace státu, aj.).

Splátky v žádném případě neodpouštím.