O mně

Kdo jsem a jak vám mohu pomoci?

UŽ BRZY!

Kurz tvorby webu

Vytvořte si kvalitní web svépomocí. Chytněte slevu a výhody, až kurz vypustím. Přihlašte se.

Reference

Podívejte se, na jakých krásných projektech jsem pracovala a nadále pracuji.

Kvíz

Zjištěte jaký archetyp podnikatele jste a jak s tím naložit. Je to nejen zábava, ale také praktická věc pro vaše podnikání.

Kontakt

Kontaktujte mě přes formulář, nebo napište na hedviga@nosalova.cz

Nastartujte své podnikání
díky pronájmu webu!

Postavím vám (anebo si s mou pomocí poistavíte sami) kvalitní webovou stránku

Minimální náklady a maximální užitek

Představte si situaci, kdy vám někdo vytvoří webovou stránku, za kterou nemusíte platit ihned. A představte si, že se i o váš web bude pravidelně starat. A bude tady pro vás kdykoliv pro další spolupráci.

Nezní to skvěle? Platíte formou předplatného – každý měsíc vám pošlu fakturu a máte možnost si každého půl roku web odkoupit. Ceník najdete na konci stránky.

To znamená, že za 900 – 1200 Kč / měsíc získáte mou plnou službu tvorby webu + údržby webu.

Ne v každém případě je pronájem webu vhodný – to je například, pokud potřebujete jednostránkový web, nebo více nárazových landing pages, nebo náročný web, kdy je potřeba seskládat tým dalších odborníků.

Pronájem webu se ideálně hodí pro ty z vás, kteří s podnikáním začínáte (anebo již nějakou dobu podnikáte, ale nedaří se vám, jak byste si představovali – třeba i kvůli pandemické situaci) a nemáte dostatek peněz pro zaplacení kvalitního webu.

Jak naše spolupráce bude probíhat?

Poznáme se

$

Zařídím vše potřebné

$

Návrh a texty

$

Designuji web

$

Připravím web ke spuštění

$

Údržba webu

Ze všeho nejvíc musím vědět kdo jste, jaký projekt chcete spustit / redesignovat a jak vám mohu pomoci. Po schválení cenové nabídky si vyhrneme rukávy a začneme pracovat.

Po uhrazení fixní jednorázové zálohy (3.000 Kč) vytvořím společnou složku na Google Drive, zařídím hosting (bude na vaše jméno), nainstaluji WordPress, zabezpečím a připravím na další práci.

Vytvořím strukturu webu a wireframe. Wireframe je návrh webu bez designu. Zkonzultujeme rozvržení webu a napíší se dokonalé texty, které potrhnou vás, váš byznys.

Začíná tá pro vás zábavnější část spolupráce – design. Tvořím moderní a vždy něčím unikátní design podle vašeho naturelu. Design je proces, vylepšuje se neustále.

Jakmile je design a všechny funkce hotové, provedu základní SEO, optimalizaci webu, otestuji, vypustím web a znovu otestuji.

O web se budu pravidelně starat po celou dobu pronájmu. A pokud si jej odkoupíte a nechcete sami ztrácet čas s údržbou – jsem tady pro vás.

Kdo se těší z pronájmu?

Jitka Sobotková

JitkaSobotková.cz

S Hedvigou byla od začátku skvělá spolupráce a reference od #HolkyzMarketingu – Brno a Jihomoravský kraj nelhaly. Opravdu je profík a navíc dělá weby jinak. Nikoho lepšího jsem si na tvorbu toho svého nemohla přát. Obrovským bonusem je také pronájem webu a že se mi o něj Hedviga stará a dohlíží na aktualizace. Moc děkuji za krásný web a spolupráci na něm.

Roman Mik

TopBar.cz

Měl jsem stránky na Miowebu, a i když sem se snažil sebevíc, furt to nebylo ono. Navíc kvůli navýšení ceny mi web stopli a data byla pryč. Hedviga mi ztracená data nejen zachránila přes archiv, ale udělala mi stránky nové, zachránila mi pozice na Google a SEO optimalizovala celý web, což mi ještě víc pomohlo. Stránky vypadají skvěle a po měsíci fungování nového webu už mám 4 objednávky od zákazníků! A za cenu menší než u Miowebu, kde bych se s tím trápil, a stejně by to byl furt amatersky web. Jsem rád že jsem narazil na tuto šikovnou slečnu co dělá skvělou práci! Díky za super web!

Není na co čekat.
Domluvte si se mnou spolupráci

Jaká je cena pronájmu?

Prezentační web

Prezentační web je vhodný jak pro firmy, tak živnostníky a prezentují své služby a informace. Funkce jsou základní – jako je kontaktní formulář, ikony sociálních sítí, jazykové mutace.

900 Kč / měsíc

Cena je za tvorbu webu na míru a za pravidelnou technickou měsíční údržby po celou dobu pronájmu

Cena k odkoupení po 
6 měsících 25.000 Kč
1 roku 16.000 Kč
1,5 roku 13.000 Kč
2 letech 10.000 Kč
2,5 letech —-
3 letech —-

Prodejní web

Prodejní web je vhodný pro firmy a živnostníky, kteří chtějí prodávat (např. digitální produkty, kurzy, apod) a potřebují náročnější funkce (kalkulačky, propojení, členská sekce, apod.)

1.200 Kč / měsíc

Cena je za tvorbu webu na míru a za pravidelnou technickou měsíční údržby po celou dobu pronájmu

Cena k odkoupení po 
6 měsících 45.000 Kč
1 roku 35.000 Kč
1,5 roku 30.000 Kč
2 letech 25.000 Kč
2,5 letech 20.000 Kč
3 letech 15.000 Kč

Před započetím práce se hradí jednorázová záloha 3.000 Kč.

Máte ještě před tím, než mi napíšete, nějaké otázky?

Jaká je výhoda pronájmu?

Těch výhod je mnoho. A to zejména pro začínající nebo menší podnikatele. S pronájmem získáte kvalitní webovou stránku včetně technické údržby za pár stovek měsičně.

Mioweb stojí 30 tisíc / rok – ale musíte si web web udělat svépomoci.

Za Webnode zaplatíte 6 tisíc / rok – musíte si jej udělat svépomoci také, ale hlavně – je to neprofesionální řešení. To stejné Wix, který stojí téměř co Mioweb.

Vy takhle získáte web, který udělám za vás se stejnou péči, jako u klientů, kteří mi platí ihned + údržba webu v ceně několika set zdarma po celou dobu pronájmu.

Mioweb, Webnode, Wix, Zombeek a další řešení mají jednu obrovskou chybu – web vám nepatří a nikdy patřit nebude. Web ode mně z pronájmu vám patřit bude a záleží na vás, po jak dlouhé době – jestli po půl roce nebo po třech letech.

Proč musím platit zálohu?

Záloha 3 tisíce se platí před započetím spolupráce a práce na vašem budoucím webu. Záloha je nevratná a slouží jako jistina toho, že si to v půli práce nerozmyslíte. Zálohy si beru vždy – i v případě, že web tvořím pro klienta, který platí ihned.

Kdo je vlastníkem webu?

Vlastníkem webu do doby, dokud si jej nedokoupíte (viz VOP) , jsem já. Je to i logické. Na tvorbě jednoho průměrně velkého webu strávím +30 hodin, musím mít jistotu, že se mi investovaný čas vrátí ve formě zisku a nemohu rozdávat weby zdarma. Uznejte, to by nebylo podnikání, ale koníček : ).

Co obsahuje údržba webu?

Údržba obsahuje všechno, co běžná údržba pro každého jiného klienta. Více se dozvíte na této stránce.

Co když potřebuji něco přidat/odebrat / upravit?
Jsem tady pro vás kdykoliv. Ať už potřebujete rozvíjet projekt, nebo jenom něco upravit.

Platba za tyto vícepráce lze vyřešit takto:
  • Zaplatíte mi ihned. Dám vám hrubý časový odhad a v případě malé věci budu účtovat reálně strávený čas. V případě větší funkce budu účtovat za fixní cenu, kterou stanovím na základě náročnosti.
  • Cenu za vícepráce rozpočítám do měsičního předplatné na půl roku. Cena tohoto předplatné se tedy zvýší na šest měsíců u částku za vícepráce.
Co když nebudu zvládat platit?

Cenu jsem se snažila nastavit tak, aby nebyla náročná na placení i v době, kdy se vám z nějakého důvodu nebude dařit (sezónnost, ekonomická situace státu, aj.).

Splátky v žádném případě neodpouštím.