Probíhá úprava webu. Za dočasnou nefunkčnost prvků se omlouvám.

Úvod

O mně

Služby

Reference

Blog

Kontakt

Služby

Tvorba webů

Pronájem webů

Údržba webů

Zpětná vazba na web

Individuální konzultace

Kurz: Vylepšete svůj web teď hned

Kurz: Tvorba webu od A do Z s Divi

Kurz v přípravě. Přihlásit se

Na jakých krásných projektech jsem pracovala?

Elena Gemzová

CopyDáma.sk

Hedviga je profesionál, ktorého som na svojej podnikateľskej ceste potrebovala stretnúť. Vďaka nej mám konečne poriadny web a môžem sa venovať iným aktivitám. Zároveň je Hedviga človek, ktorý so mnou komunikoval ľudsky, rýchlo a k veci. Odstránila všetky moje pochybnosti a často som sa v tomto obchodnom vzťahu cítila doslova ako v bavlnke. Myslí “out of the box”, výborne dokázala premeniť všetky moje predstavy aj osobnosť do pôsobivého celku, v každej fáze procesu mi dokázala výborne poradiť. Hedviga je ťahúň, pokiaľ ide o web, môžete sa na ňu na 100 % spoľahnúť, zastreší celý proces od A do Z a pridá ešte niečo navyše.

Roman Mik

TopBar.cz

Měl jsem stránky na Miowebu, a i když sem se snažil sebevíc, furt to nebylo ono. Navíc kvůli navýšení ceny mi web stopli a data byla pryč. Hedviga mi ztracená data nejen zachránila přes archiv, ale udělala mi stránky nové, zachránila mi pozice na Google a SEO optimalizovala celý web, což mi ještě víc pomohlo. Stránky vypadají skvěle a po měsíci fungování nového webu už mám 4 objednávky od zákazníků! A za cenu menší než u Miowebu, kde bych se s tím trápil, a stejně by to byl furt amatersky web. Jsem rád že jsem narazil na tuto šikovnou slečnu co dělá skvělou práci! Díky za super web!

Jitka Sobotková

JitkaSobotková.cz

S Hedvigou byla od začátku skvělá spolupráce a reference od #HolkyzMarketingu – Brno a Jihomoravský kraj nelhaly. Opravdu je profík a navíc dělá weby jinak. Nikoho lepšího jsem si na tvorbu toho svého nemohla přát. Obrovským bonusem je také pronájem webu a že se mi o něj Hedviga stará a dohlíží na aktualizace. Moc děkuji za krásný web a spolupráci na něm.

V rámci mé začátečnické orientace v online marketingových nástrojích pro můj projekt Artplstírna, jsem Hedvigu požádala o vhled do mé situace. Hledala jsem jednoduché, elegantní řešení, které by hned na začátku nestálo víc, než v začátcích vydělám. Během hodinové konzultace mi Hedviga vysvětlila a názorně ukázala jaké jsou možnosti, jak je propojit , co všechno s nimi můžu, všechno od A do Z. Ušetřila mi tím spoustu času a ukázala, že není všechno zlato, co se třpytí.
Děkuji : )

V. Vaškovits

Jativa.cz

Potřeboval jsem posunout svoje webové stránky a firmu na další level takže jsem z vlastních spíchnutých stránek potřeboval udělat profesionální web. Oslovil jsem proto Hedi, která navrhla stránky v jednoduchém formátu který se mi líbí. Ve všem mi pomohla, poskytnula návody na všechno, co bylo potřeba udělat pro převod webu pod její správu. Velice rychle reagovala na jakékoliv dotazy, doplnění vše co bylo potřeba udělat. Poradí Vám s tím, aby i stránky vypadali dobře a dávali smysl. Mohu vřele doporučit.

Stanislav Karkoszka

VylepšiTo.cz
Po dlouhých hodinách na svých stránkách jsem raději práci předal paní Hedvice a udělal jsem dobře. Rozpracované stránky mi dala do kupy a pozvedla je na úplně jinou metu. 3. stránku mi zpracovala zcela od píky a podle mých představ. Dokonce je i v některých ohledech předčila. Skvělá a rychlá spolupráce. Doporučuji všemi deseti.

Dominik Barbora

ČistýStroj.cz
Skvělá spolupráce, rychlá domluva, vše klapalo jak mělo a výsledek stojí za to. Děkuji za webové stránky podle mých představ. Doporučuji !

Šárka Bartáková

ŠárkaBartáková.cz

Doporučuji : ) s Hedvigou jsme daly dokupy moje portfolio, je skvělý! Lidi mi píší z kontaktního formuláře na webu, že se jim web líbí – hlavně teda ta první stránka, která je úplně jednoduchá a postupně přejde do světla, a pak to tekuté tlačítko.. naprostý unikát! A už se mi ozvali i klienti, takže web dobře válí!

 

Edit: Klientce nový web zafungoval. Skrze kontaktní formulář získala nabídku práce, kterou s radostí přijala. Web nyní není dostupný. Brzy jej přenesu na subdoménu, abyste měli ukázku.

A další krásné projekty

Máte projekt, na kterém mohu začít pracovat? Napište mi, ráda se dozvím více informací.

Nejste si jistí, co v tuto chvíli potřebujete, anebo chcete tvorbu webu zvládnout sami? Domluvme si konzultaci, ráda vám poradím.