PROBÍHÁ PŘESTAVBA STRÁNKY. NĚKTERÉ FUNKCE NEMUSÍ SPRÁVNĚ FUNGOVAT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

K

Reference

Portfolio některých mých prací.

„Hedviga je profesionál, ktorého som na svojej podnikateľskej ceste potrebovala stretnúť.,,

Podívat - se - na - web - CopyDáma.sk

Vďaka nej mám konečne poriadny web a môžem sa venovať iným aktivitám. Zároveň je Hedviga človek, ktorý so mnou komunikoval ľudsky, rýchlo a k veci. Odstránila všetky moje pochybnosti a často som sa v tomto obchodnom vzťahu cítila doslova ako v bavlnke.

Myslí “out of the box”, výborne dokázala premeniť všetky moje predstavy aj osobnosť do pôsobivého celku, v každej fáze procesu mi dokázala výborne poradiť.

Hedviga je ťahúň – pokiaľ ide o web, môžete sa na ňu na 100 % spoľahnúť, zastreší celý proces od A do Z a pridá ešte niečo navyše.

Elena Gemzová

„Stránky vypadají skvěle a po měsíci fungování nového webu už mám 4 objednávky od zákazníků!,,,

Měl jsem stránky na Miowebu, a i když sem se snažil sebevíc, furt to nebylo ono. Navíc kvůli navýšení ceny mi web stopli a data byla pryč.

Hedviga mi ztracená data nejen zachránila přes archiv, ale udělala mi stránky nové, zachránila mi pozice na Google a SEO optimalizovala celý web, což mi ještě víc pomohlo.

Stránky vypadají skvěle a po měsíci fungování nového webu už mám 4 objednávky od zákazníků! A za cenu menší než u Miowebu, kde bych se s tím trápil, a stejně by to byl furt amatérsky web. Jsem rád že jsem narazil na tuto šikovnou slečnu co dělá skvělou práci! Díky za super web!

Roman Mik

Podívat - se - na - web - TopBar.cz

„Reference nelhaly. Opravdu je profík a dělá věci jinak.,,

Podívat - se - na - web - JitkaSobotková.cz

S Hedvigou byla od začátku skvělá spolupráce a reference od #HolkyzMarketingu – Brno a Jihomoravský kraj nelhaly. Opravdu je profík a navíc dělá weby jinak.

Nikoho lepšího jsem si na tvorbu toho svého nemohla přát. Obrovským bonusem je také pronájem webu a že se mi o něj Hedviga stará a dohlíží na aktualizace. Moc děkuji za krásný web a spolupráci na něm.

V současné době čekám na data a referenci od projektů DrKotel.cz, VeHvězdách.eu a Pelináda.cz

Na mé Facebookové stránce sdílím videa z webů, nové projekty a zajímavé informace.