Reference

Portfolio některých mých prací.

„Hedviga je profesionál, ktorého som na svojej podnikateľskej ceste potrebovala stretnúť.,,

Podívat - se - na - web - CopyDáma.sk

Vďaka nej mám konečne poriadny web a môžem sa venovať iným aktivitám. Zároveň je Hedviga človek, ktorý so mnou komunikoval ľudsky, rýchlo a k veci. Odstránila všetky moje pochybnosti a často som sa v tomto obchodnom vzťahu cítila doslova ako v bavlnke.

Myslí “out of the box”, výborne dokázala premeniť všetky moje predstavy aj osobnosť do pôsobivého celku, v každej fáze procesu mi dokázala výborne poradiť.

Hedviga je ťahúň – pokiaľ ide o web, môžete sa na ňu na 100 % spoľahnúť, zastreší celý proces od A do Z a pridá ešte niečo navyše.

Elena Gemzová

„Stránky vypadají skvěle a po měsíci fungování nového webu už mám 4 objednávky od zákazníků!,,,

Měl jsem stránky na Miowebu, a i když sem se snažil sebevíc, furt to nebylo ono. Navíc kvůli navýšení ceny mi web stopli a data byla pryč.

Hedviga mi ztracená data nejen zachránila přes archiv, ale udělala mi stránky nové, zachránila mi pozice na Google a SEO optimalizovala celý web, což mi ještě víc pomohlo.

Stránky vypadají skvěle a po měsíci fungování nového webu už mám 4 objednávky od zákazníků! A za cenu menší než u Miowebu, kde bych se s tím trápil, a stejně by to byl furt amatérsky web. Jsem rád že jsem narazil na tuto šikovnou slečnu co dělá skvělou práci! Díky za super web!

Roman Mik

Podívat - se - na - web - TopBar.cz

„Cením si profesionální a vstřícný přístup i ochotu vždy poradit a pomoct,,,

Není jednoduché vytvářet stránky pro servis kotlů a vytápění a naladit se na vlnu zákazníka, který tyto služby hledá. Hedviga je přesně ten člověk, kterého jsme při nápadu založit web Dr. Kotel hledali. Obstarala nám kompletní tvorbu stránek, od zajištění domény, přes grafiku, nakódování i závěrečné potřebné školení pro údržbu, aby web byl stále funkční a krásný.

Díky úvodnímu dotazníku Hedviga vytvořila web podle našich představ a pro naše účely. Pokud jsme v nějaké oblasti postrádali kreativitu, sama přišla s inovativním a moderním řešením. Předání a následná údržba webu je díky využitým nástrojům a školení, kde je vše vysvětleno „polopatě“, jednoduchá záležitost a radost.

Cením si profesionální a vstřícný přístup i ochotu vždy poradit a pomoct. Doporučuji všem, kteří chtějí mít funkční a zároveň hezké stránky.

Tým Dr.Kotel

Podívat - se - na - web - Drkotel.cz

Další projekty

Web pro ubytování v soukromí s funkcí online rezervace se synchronizovaným kalendářem na Airbnb a jazykovou mutací.

Landing page pro výrobce originálního produktu s vícestupňovým objednávkovým formulářem a scrollsequence pro ukázku produktu.

Eshop pro online rozvoz sushi s upravenými funkcemi Woocommerce v zobrazení produktů a v pokladně.

Redesign 20 letého webu. Vytvoření wireframe a prototyp. Kódování si zajistila firma.

Portfolio web 

Portál pro online objednávku offline služeb průvodce s výběrem data.