Úvod

O mně

Služby

Reference

Kvíz – archetyp podnikatele

Blog

Kontakt

Služby

Tvorba webů

Pronájem webů

Údržba webů

Podpora při tvorbě webu svépomocí

Individuální konzultace

Kurz: Vylepšete svůj web teď hned

Kurz: Tvorba webu od A do Z s Divi

Kurz v přípravě. Přihlásit se

Na jakých krásných projektech jsem pracovala?

Jitka Sobotková

JitkaSobotková.cz

S Hedvigou byla od začátku skvělá spolupráce a reference od #HolkyzMarketingu – Brno a Jihomoravský kraj nelhaly. Opravdu je profík a navíc dělá weby jinak. Nikoho lepšího jsem si na tvorbu toho svého nemohla přát. Obrovským bonusem je také pronájem webu a že se mi o něj Hedviga stará a dohlíží na aktualizace. Moc děkuji za krásný web a spolupráci na něm.

Roman Mik

TopBar.cz

Měl jsem stránky na Miowebu, a i když sem se snažil sebevíc, furt to nebylo ono. Navíc kvůli navýšení ceny mi web stopli a data byla pryč. Hedviga mi ztracená data nejen zachránila přes archiv, ale udělala mi stránky nové, zachránila mi pozice na Google a SEO optimalizovala celý web, což mi ještě víc pomohlo. Stránky vypadají skvěle a po měsíci fungování nového webu už mám 4 objednávky od zákazníků! A za cenu menší než u Miowebu, kde bych se s tím trápil, a stejně by to byl furt amatersky web. Jsem rád že jsem narazil na tuto šikovnou slečnu co dělá skvělou práci! Díky za super web!

Stanislav Karkoszka

VylepšiTo.cz
Po dlouhých hodinách na svých stránkách jsem raději práci předal paní Hedvice a udělal jsem dobře. Rozpracované stránky mi dala do kupy a pozvedla je na úplně jinou metu. 3. stránku mi zpracovala zcela od píky a podle mých představ. Dokonce je i v některých ohledech předčila. Skvělá a rychlá spolupráce. Doporučuji všemi deseti.

Šárka Bartáková

ŠárkaBartáková.cz

Doporučuji : ) s Hedvigou jsme daly dokupy moje portfolio, je skvělý! Lidi mi píší z kontaktního formuláře na webu, že se jim web líbí – hlavně teda ta první stránka, která je úplně jednoduchá a postupně přejde do světla, a pak to tekuté tlačítko.. naprostý unikát! A už se mi ozvali i klienti, takže web dobře válí!

V. Vaškovits

Jativa.cz
Potřeboval jsem posunout svoje webové stránky a firmu na další level takže jsem z vlastních spíchnutých stránek potřeboval udělat profesionální web. Oslovil jsem proto Heidy, která navrhla stránky v jednoduchém formátu který se mi líbí. Ve všem mi pomohla, poskytnula návody na všechno, co bylo potřeba udělat pro převod webu pod její správu. Velice rychle reagovala na jakékoliv dotazy, doplnění vše co bylo potřeba udělat. Poradí Vám s tím, aby i stránky vypadali dobře a dávali smysl. Mohu vřele doporučit.

Dominik Barbora

ČistýStroj.cz
Skvělá spolupráce, rychlá domluva, vše klapalo jak mělo a výsledek stojí za to. Děkuji za webové stránky podle mých představ. Doporučuji !

A další krásné projekty

Máte projekt, na kterém mohu začít pracovat? Napište mi, ráda se dozvím více informací.

Nejste si jistí, co v tuto chvíli potřebujete, anebo chcete tvorbu webu zvládnout sami? Domluvme si konzultaci, ráda vám poradím.