Reference a vybrané projekty

Poodhalím vám některé vybrané projekty, na kterých jsem pracovala. Přečtěte si také spokojená slova mých klientů, která vás určitě přesvědčí o mé kvalitní práci. 

Sledujte sociální sítě (zejména Facebook), kde má ty nejnovější hodnocení od klientů.

Vybrané projekty

Širší informace o vybraných projektech. Vybrala jsem dva čistě z mužského odvětví, jedno z čistě ženského a jedno neutrální. Zastoupené jsou akciové společnosti, s.r.o., větší živnostník, ale i živnostník začátečník. Některé weby jsou minimalistické, jiné profesionální, jiné hravé.

Tímto výběrem vám ráda ukáži, že dokáži pomoci krásným a moderním webem komukoliv, kdo si váží a uvědomuje si důležitost kvalitně postavené webové prezentace.

Slova mých klientů

“Žádný web by neměl vzniknout bez pořádného rozmyslu, strategie a použitelnosti pro návštěvníka. Tuto slova paní Hedviga splnila dokonale. Spolupráce byla výborná, komunikace jasná a výsledkem je pěkný, moderní web.  Děkuji paní Hedvice za rady a tipy nad rámec spolupráce, a za velmi dobře odvedenou práci.”

Mojmír Malý,  majitel obchodu zdravé výživy centrumesence.cz

“Potřebovali jsme nasadit novou verzi webové prezentace na redakčním systému WordPress. Původní webové stránky již byly zastaralé a nepřehledné. My jsme dodali podklady, Hedviga navrhla desing a návrhem jsem byl opravdu nadšen. Web je svěží, moderní, rychlý a přesně koreluje hlavní cíl. Komunikace byla rychlá a transparentní. Spolupráci mohu vřele doporučit.”

Jindřich Šaur, majitel firmy svetdreva.com
“Hedviga je velmi zkušená a precizní při tvorbě webu. Přišla s komplexním řešením – zvládla grafiku i copywriting. Komunikace probíhala velmi rychle.  Po úpravách stránka běží perfektně! Doporučuji tedy Hedvigu každému kdo má zájem o smysluplnou a naprosto kvalitní práci!”

Ondřej Tofel, lektor asertivity
nenechtesesebouzametat.net

“Hedviga navrhla krásný, vkusný a hlavně funkční web, přesně podle mých představ. Skvělá komunikace a hlavně rychlost. Kdykoliv si ještě něco dovymyslím, ochotně přidá/upraví! Na pravidelné bázi se mi stará o správu webu. Maximálně spolupráci doporučuji!”

Lilianna Jandová,  lifeandpanicattack.com

“Děkuji Ti Hedvigo za nádherný web. V rámci své práce ve svatební agentuře jsem poptávala více webařů, ale tak precizní komunikaci a profesionální přesah i do dalších navazujících sfér a ochotu poradit a konzultovat, jsem viděla jen u Tebe. Jde vidět, že své práci rozumíš, ráda využiji Tvých služeb i příště.”

Denisa Chlebodárová , weddingbells.cz

“U Hedvigy jsem poptala audit webu. Výsledek pro mne byl naprosto ohromující. Dokázala projít naprosto vše, neopomněla nic, dokonce ani nastavení, o jejichž existenci jsem sama netušila. Výsledkem auditu bylo množství užitečných informací, doporučení a rad. Vše zpracováno velmi precizně a poctivě, s nezaujatým pohledem, který stránky potřebovaly. Moc si vážím její schopnosti říkat „věci na rovinu“. Nakonec jsme navázaly spolupráci na dlouhodobé úrovni.”

V. Bočková, nezisková org. Život s RS