Aktuální vytížení: vytížená. Přijmám nové poptávky na následující měsíce. Rezervujte si mé služby včas.
Služby | Tvorba webů ve Wordpressu

Služby – od tvorby webu až po údržbu

Vše záleží na vašem podnikání a cílech, podle toho vybereme vhodnou formu tvorby webu (na míru, ze šablony, statický web bez administrace, pronájem webu). Starám se o vás i po ukončení zakázky formou údržby nebo správcovství. 

Služby šité na míru

Tvorba webu

Cena od 4.000 Kč

Pronájem webu

Cena od 390 Kč / měsíc

Údržba webu

Cena od 690 Kč / měsíc

3 sekundy vás dělí od vítězství!

Kdysi stačílo mít web. Dnes je to ale málo. Online svět je přehlcený a lidé se degradovali ze čtenářů ke konzumentům. Dnešní člověk nemá čas číst. No… takže to zkrátím – jsou 4 věci, které rozhodují o tom, jestli si získáte srdce (peněženku) potenciálních zákazníků:

Doba načítání webu

Web by se měl ideálně načíst do 1 sekundy, do 2 sekund je to skvélé, od 3 sekund ztrácíte až půlku potenciálních zákazníků!

Dobrá přehlednost

Intuitivní struktura, přehlednost – tesat do kamene! Textů akorát, vizuálna ještě víc, logické struktury nejvíc!

Design

Lidé skenují – vizuálno je gró dneška. Pokud návštěvníka nezaujme design, nezaujme jej už nic jiného a odchází.

Autenticita

Být osobní a odlišný je skvělým krokem k úspěchu. Nebojte se ukázat, je doba, kdy schovávání za “my” neprodá. 

Co vám přinese tvorba webu ode mě?

Předání doživotní licence na Divi

V případě potřeby tvorba textů, loga

~

Zabezpečený web na spam, mallware, apod.

Optimalizace rychlosti webu a komprese

w

Odborná konzultace jak k webu, tak strategii

Mobilní design na 1.místě - více než responzivní

Zaměření na použitelnost a přívětivost (UX)

Následná péče - údržba, správa

…a mnoho dalšího : )

Proč se mnou spolupracovat? Přečtěte si slova mých klientů

“Potřebovali jsme v co možná nejkratším termínu nasadit novou verzi webové prezentace na redakčním systému WordPress. Původní webové stránky již byly zastaralé a nepřehledné. My jsme dodali podklady, Hedviga navrhla desing a návrhem jsem byl opravdu nadšen. Web je svěží, moderní, rychlý a přesně koreluje hlavní cíl. Komunikace byla rychlá a transparentní. Spolupráci mohu vřele doporučit.”

Jindřich Šaur
svetdreva.com

“Žádný web by neměl vzniknout bez pořádného rozmyslu, strategie a použitelnosti pro návštěvníka. Tuto slova paní Hedviga splnila dokonale. Spolupráce byla výborná, komunikace jasná a výsledkem je pěkný, moderní web.  Děkuji paní Hedvice za rady a tipy nad rámec spolupráce, a za velmi dobře odvedenou práci.”

Mojmír Malý
centrumesence.cz

“Hedviga navrhla krásný, vkusný a hlavně funkční web, přesně podle mých představ. Skvělá komunikace a hlavně rychlost. Kdykoliv si ještě něco dovymyslím, ochotně přidá/upraví! Na pravidelné bázi se mi stará o správu webu. Maximálně spolupráci doporučuji!”

Lilianna Jandová
lifeandpanicattack.com

“Hedviga je velmi zkušená a precizní při tvorbě webu. Svůj projekt jsem rozjížděl bezmála rok. Moji LP upravili již asi 4 osoby z celého světa, samozvaní “odborníci”. Ovšem on-line trénink nebyl prodán ani jednou! Hedviga přišla s komplexním řešením. Zvládla grafiku i copywriting. Hedviga má velmi dobré znalosti uživatelského prožitku a z tvorby strategie, její námitky a připomínky beru velmi vážně a jsem za ně rád.

Komunikace probíhala velmi rychle.  Po úpravách stránka běží perfektně! A co víc, začala prodávat! Doporučuji tedy Hedvigu každému kdo má zájem o smysluplnou a naprosto kvalitní práci!”

Ondřej Tofel
nenechtesesebouzametat.net

“Děkuji Ti Hedvigo za nádherný web. V rámci své práce ve svatební agentuře jsem poptávala více webařů, ale tak precizní komunikaci a profesionální přesah i do dalších navazujících sfér a ochotu poradit a konzultovat, jsem viděla jen u Tebe. Jde vidět, že své práci rozumíš, ráda využiji Tvých služeb i příště.”

Denisa Chlebodárová 
weddingbells.cz

 

“U Hedvigy jsem poptala audit webu. Výsledek pro mne byl naprosto ohromující. Dokázala projít naprosto vše, neopomněla nic, dokonce ani nastavení, o jejichž existenci jsem sama netušila. Výsledkem auditu bylo množství užitečných informací, doporučení a rad. Vše zpracováno velmi precizně a poctivě, s nezaujatým pohledem, který stránky potřebovaly. Moc si vážím její schopnosti říkat „věci na rovinu“. Nakonec jsme navázaly spolupráci na dlouhodobé úrovni.”

V. Bočková
nezisková org. Život s RS

Chcete nový funkční web? 

Vy se ptáte, já odpovídám

Co je to doména a webhosting?

Doména je vaše adresa, nebo-li jméno webu (například www.hedviga-nosalova.cz). Webhosting je úložiště, nebo pronájem prostoru na internetu, kde nahrajete vaše webové stránky.

Kde zjistit, jestli je vaše doména volná? Každá hostingová společnost má na svých stránkách registrátor domén, který vám ukáže, jestli váš název je volný nebo ne. Zkuste Onebit.

Kde si mám zakoupit webhosting?

Hosting je velmi důležitý, i když občas opomíjený. Většinou jeho důležitost poznáme až ve chvílích, kdy potřebujeme radu podpory, pomoct, optimalizovat rychlost webu, navýšit parametry a podobně.

Všem mým klientům, ale i neklientům doporučuji zakoupení domény a hostingu u Onebitu. Mám s nimi jen tu nejlepší zkušenost. Pro provoz WordPress webu doporučuji balíček HOME anebo BUSINESS.

Pro provoz Divi (se kterou tvořím weby já) jsou optimální tyto parametry: 
PHP_memory_limit 128M
max_execution_time 180s
max_input_time 180s

Jakou jinou šablonu doporučujete?

Neznám důvod, proč by někdo nechtěl mít web na Divi. S trochou kódu dokážu postavit všechno, plusem je, že se neřídím šablonami, ale začínám s čistým plátnem.

Proto se mi nejlépe pracuje s Divi. Ta svoboda tvorby je úžasná a pokud nechcete web postavený na tomto builderu, zřejmě nebudete můj klient :).

Ovšem za 12 let tvorby, a před tím, než jsem se usadila na Divi, jsem poznala hodně jiných šablon, které mohu doporučit:

Další známé drag-drop buildery (jako je Divi): 

Tržiště šablon: 

Děláte i e-shopy?

Nedělám, ale mohu doporučit profesionály, kteří ano.

Můj projekt je složitější...

Není problém. Pokud je váš projekt složitější, je samozřejmé, že jeden člověk s jednou specializací a s jedním mozkem neobsáhne úplně všechno. Naštěstí mám k dispozici svůj copywriterský tým (který mi píše, překládá články na mých dalších projektech), a mám i kontakty na programátory, grafiky, marketéry. To znamená, že s mým týmem dokážeme postavit cokoliv :). 

Jak dlouho probíhá tvorba webu?

Web ze šablony nebo statický HTML web může být hotový do jednoho týdne.

Web na míru v závislosti na rozsahu. Běžné webové prezentace do měsíce.

Pokud se na projektu podílí programátor a/nebo další profesionálové, bavíme se o řádech pár měsíců.

Počítejte s tím, že tvorba webu je závislá i od vaší aktivní účasti. Potřebuji zjistit kdo jste, jaký je váš cíl, vize, kdo je vaše cílová skupina, potřebuji od vás texty, kvalitní fotografie, logo, další média a potřebuji s vámi konzultovat. Myslete na to při objednání mých služeb – nedokážu vytvořit web z ničeho, zajistěte si tedy čas tak, abychom mohli v tvorbě webu strategicky a rovnoměrně postupovat až ke zdárnému konci : ).

Hlavní strana

O mně

Blog

Rychlý kontakt

~

Ochrana os. údajů a cookies

Tvorba webu

Pronájem webu

Správa a údržba webu

h

Poptávka na web

Hedviga Nosáľová
IČ: 07011202
hedviga@nosalova.cz

Tato stránka pro správné fungování využívá souboru Cookies. Více informací.