Tvorba webových stránek

Vytvořím vám moderní a uživatelsky přívětivý web na WordPressu, který bude přesně odrážet stanovený cíl a přinese vám nové zákazníky.

Máte na to jen pár vteřin

Určitě to znáte i vy sami. Pokud vám web připadá nehezký, text je špatně strukturovaný, anebo se dlouho načítá – okamžitě odcházíte pryč. To stejné děláme my všichni. I lidé, co přijdou na VÁŠ web. Cílem ale je přinést relevantní návštěvnost, kterou chcete na webu udržet a nejlépe přeměnit na zákazníky. S mou pomocí toho docílíte, protože správně strukturovaný a optimalizovaný web (rychlost, mobilní zobrazení) je u mě samozřejmostí.

Doba načítání webu.
Web by se měl ideálně načíst do 1 sekundy, do 2 sekund je to skvélé, od 3 sekund ztrácíte až půlku návštěvníků!

Dobrá přehlednost.
Návštěvník musí informaci, pro kterou na web přišel, najít IHNED. K tomu vede dobrá struktura a přehlednost stránek. 

Důraz na mobilní zobrazení.
Že je web responzivní? To neznamená, že je MOBILNÍ! Jen responzivita dnes nestačí.

Takto vypadá mobilní zobrazení >

Toto je jen responzivní >

Jak probíhá tvorba webu?

A pokud máte nějaké otázky, je možné, že ve FAQ naleznete odpověď. Pokud ne, jsem vám plně k dispozici.

Vše to začíná poptávkou

↓ info

Na této stránce najdete poptávkový dotazník, který je nezbytný pro to, abych dokázala určit kolik času a peněz zakázka bude stát, jestli bude potřeba povolat další kolegy a mnoho dalšího.

Následuje konzultace

↓ info

Následuje konzultace, kdy si ujasníme kdo jste, čemu se věnujete, čeho chcete novým webem dosáhnout a přijde řeč i na to nejdůležitější – podklady.

Předáte mi podklady

↓ info

Web nedokážu udělat z ničeho. Zaslání podkladů z vaši strany je pro celou spolupráci extrémně důležité. Přístupy, fotky, texty, logo, informace.. to jsou základní podklady, které od vás vyžaduji.

Začínám tvořit

↓ info

Struktura v Excelu, náčrtky rozložení, výběr barevné palety, zřízení hostingu, domény, aktivace SSL certifikátu, nainstalování WordPressu, a až potom jde na řadu samotný design.

Další konzultace

↓ info

Vždy vytvářím úvodní stranu (struktura, design) a konzultuji další kroky, změny, úpravy. Pokud je vše odsouhlaseno, tvořím celý web.

Předám vám přístupy

↓ info

Po zaplacení faktury okamžitě obdržíte přístupové údaje k webu. Můžete si psát nové blog posty.

Monitoring a údržba

↓ info

Po ukončení zakázky měsíc zdarma monitoruji web, pravidelně aktualizuji, optimalizuji a v případě, že se naskytne technický problém, vyřeším jej. To je má záruka pro vás, že web za plného běhu bude šlapat, jak má. Po měsičním monitoringu následuje pravidelná údržba webu na měsiční bázi (pokud není domluveno jinak).

Díky mým zkušenostem z oboru UX (User Experience = uživatelská přívětivost) dokáži postavit web, který bude korelovat hlavní cíl s důrazem na uživatele. Učím klienty, že weby se nedělají pro ně, ale pro návštěvníky.

Dám vám příklad: provozujete offline školení základy PC pro lidi 50+ a chcete nový web. Vaše cílová skupina jsou tedy lidé 50+ a vy chcete na webu malé písmo a černé pozadí, protože vypadá lépe, než to velké, černá barva je vaše nejoblíbenější a texty stručné a profesionální (protože vy svému oboru rozumíte).

Já vám budu argumentovat, že musíme brát zřetel na hendikepy (špatný zrak) a situaci cílové skupiny (o PC nevědí nic) a proto navrhnu písmo minimálně 16px velké, podklad, který netahá oči a texty zcela laickým jazykem.

Pamatujte si, že dobrý tvůrce webů se od toho špatného liší v tom, že vám pomáhá a pomáhá v růstu vašeho podnikání. Špatnému webaři je úplně jedno, co na web dá, hlavně, že dostane zaplaceno.

Co vám přinese tvorba webu ode mně?

Nejsem webař, který vnímá tvorbu webu jako “sem dám text, tady obrázek a hotovo”. To si možná může dovolit nějaký student, který dělá web pro svého souseda. Přečtěte si, čím se vyznačuje tvorba webu ode mně:

Optimalizace na první místě

Rychlost načítání, pořádné zabezpečení, přehledná administrace, žádný balast přidaného kódu a žádné zbytečné pluginy, které nadělají více škody, než užitku. 

Nejsem v tom sama

Dělám jak menší, tak větší projekty. Při těch větších mám při sobě skvělý tým profesionálů, ale zároveň nejsme žádná agentura! 

Záleží mi na uživatelské přívětivosti

UX design je jeden široký pojem, obor. Já se zaměřuji na uživatelskou přívětivost – aby lidé našli všechno, co potřebují, aby struktura byla přehledná a aby se na web rádi vraceli.

Vím, že mobil vyhrává

Dnešní svět je na mobilech. Proto nestačí mít jen responzivní web. Neudělám web na počítači, který se pouze zmenší na mobilech – já web maximálně přizpůsobím a upravím.

Měsiční monitoring zdarma

Po nasazení webu na ostrou verzi vše teprve začíná. Sleduji stav webu, aktualizuji a opravuji technické problémy, které nastanou vždy, když je web v provozu a musí utáhnout návštěvnost. Většina webařů se o tohle nezajímá. Vy se mnou ale máte jistotu, že web bude perfektně běžet vždy, ne pouze pár prvních dnů!

Pravidelně budu web udržovat

Po měsičním monitoringu zdarma přichází pravidelná placená měsiční údržba. Nemusíte se o otravné technické věci starat a místo toho můžete svou energií věnovat podnikání a zvyšování příjmů skrze nový funkční web.